Zavrieť

Porady

mikrovlnka okolo 130 eur

Zdravim,

chystame sa kupit mikrovlnku, preto by som sa rad inspiroval Vasimi skusenostami a radami. mali sme vybratu AEG 2540 E-M
MICROMAT DUO alebo aj ELECTROLUX EMS 2340, ale ked sme ich videli v obchode, tak mali dost nekvalitne urobeny povrch - na prvej mierne ovisajuce dvierka, na druhej nepekne viditelne zahnutie predneho krytu dvierok

hladame spolahlivy spotrebic, vykon nad 800W, kovovy povrch a co najlepsiu kvalitu aku cena dovoli. grill je plus ale nie nutnost.

Dakujem za tipy a nazory
krajicek
Naposledy upravil krajicek : 12.02.09 at 06:05 Dôvod: doplneny nazov temy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Kto ide kupovat...
    Tweety ja do novej kuchynskej linky na mieru
    lujza.j A silno ju potrebujes....ja len tak... som bez mikro 2r...a v poho...
    Tweety áno, dvojročná vypadla a neviem si zvyknúť so zohrievaním potravín
    lujza.j Skoda....ja som vymenila za "piecku"...ak treba ohrievam na plyne ako kedysi....
    ...ja asi tu prvu..ak....
    Tweety tiež je môj naj favorit ten HOT ale nikde v obvchode som ju naživo nevidela, ostatné áno, tak váham
    Žabinka Majka, a využiješ ten gril? Naša prvá bola tiež s grilom, keď sme ju kupovali v Anglicku, MW boli ešte celkom luxus, tak sme boli hrdí, že MW a s grilom.. Ale využili sme ho iba pár krát.. Ďalšie už boli iba bez grilu, MW slúži výlučne na prihrievanie jedla, tak mi moja MW Zanussi za 55evri úplne stačí.. Jediné čo mi na dnešných MW vadí, je že v rámci energetických šetrení idú dole s Wattmi, tak ako u vysávačov.. Ja nemám dobré skúsenosti so žiadnym výrobkom značky Sencor, tomu by som sa asi vyhla.. Skôr dáka typickejšia značka, aby nebol problém s prípadným servisom..
    lujza.j Ceny som ani nekukala...
    Tweety muž tiež vraví, že netreba gril, ale ceny s grilom a bez sú približiteľné, u nás sa používa len na ohrev
    lujza.j http://www.hotpoint.sk/domace_spotre...catalogo/20.od

    Kuk..este tu...ak..by...daka padla do voka
    Tweety tá mnou vybratá HOT POINT ťa nezaujala?
    lujza.j Mna len tá....preto som ti toto....ci tam este nieco nenajdes...ja som parametre nekukala...hentie dve zn.ja ee...
    Tweety to som prešla, ale sme obmedzení parametrami a bielu nechceme a inak dík za názor
    lujza.j Jaj...
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety tiež nie je zá, vadí mi ale tá úchytka ale už som sa definitívne rozhodla, vďaka
    erik555 myslis tu rukovat? ano, niektore maju rukovat...ine sa otvaraju zatlacenim pod ovladacim panelom, pricom sa zatvaraju tlakom na dvierka. Ak chces rovnu liniu, tak samozrejme, ze si vyberies bez rukovate
    Tweety hej, je až príliš veľká, chcela som čisté línie, tak, aby ladila aj s ostatnými spotrebičmi, tak to vyhrala HOT POINTKA
      zbaliť

    mikrovlnka okolo 130 eur

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.