Zavrieť

Porady

Odpočítateľná položka na invalidného manžela

potrebovala bi som vediet ci mam narok na odpocitatelnu polozku na manzela ktori invalidny dochodca ja som zamestnana . ak mam pri akej vyske jehoinvalidneho dochodku. mam jedno skolopovinne dieta
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Narok na odpocitatelnu polozku na manzela mas, jeho invalidny dochodok sa vsak zapocitava do vlastneho prijmu manzela.

    Teda 98 496 Sk -(minus) suma inv.dochodku za rok 2008 = uplatnitelna polozka.


    A samozrejme - zavisi aj od tvojho prijmu ...existuje horna hranica, kedy sa uz ulava na dani neda uplatnit.

    heduš je offline (nepripojený) heduš

    heduš
    prosi o radu moj syn ma 18 je student počas prazdnin chce brigadovat ale moj manzel je invalidny dchodca a poberatel kompenzačnych prispevkov na benzin a osatenie, a pobera aj prispevok na osobneho asistenta potrebovala bi som vediet ci sa bude posudzovat aj jeho prijem z brigady aby sme neprisli o tieto kompenzi pretože by sa nam to asi nevyplatilo vopred dakujem

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    syn je plnoletý a sú to jeho vlastné príjmy.

    heduš je offline (nepripojený) heduš

    heduš
    pozreli sme tie zakony ale nevieme ci sme sa dobre zaradili do spravej kategorie
    mohla by si my poradit ked syn zije snami v jednej domacnosti
    Čučoriedka 5
    Prajem príjemný pracovný deň ( aj keď taký upršaný )
    Mám takýto problém a potrebujem poradiť. Zamestnanec na DoVP od 1.4.2009 - do 31.5.2009 , prihláška do SP aj odhláška je OK. Teraz som zistila, že mu bola zle vyplatená odmena za vykonanú prácu - mám mu ešte doplatiť asi 100,- EUR.
    Môžem mu ju doplatiť ??? keď je už odhlásený zo soc. poisťovne.
    ďakujéééééééém

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Čučoriedka 5 Pozri príspevok
    Prajem príjemný pracovný deň ( aj keď taký upršaný )
    Mám takýto problém a potrebujem poradiť. Zamestnanec na DoVP od 1.4.2009 - do 31.5.2009 , prihláška do SP aj odhláška je OK. Teraz som zistila, že mu bola zle vyplatená odmena za vykonanú prácu - mám mu ešte doplatiť asi 100,- EUR.
    Môžem mu ju doplatiť ??? keď je už odhlásený zo soc. poisťovne.
    ďakujéééééééém
    Prihlás ho znovu RL, vyrovnaj mzdu a odhlás. Ja by som to urobila tak.
    Čučoriedka 5
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Prihlás ho znovu RL, vyrovnaj mzdu a odhlás. Ja by som to urobila tak.
    Veronika, to mu mám dať znova dohodu ??

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    môžeš opraviť mzdu a výkazy, pošli opravné. To je zložitejšie.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Čučoriedka 5 Pozri príspevok
    Veronika, to mu mám dať znova dohodu ??
    Ak nechceš dať znovu dohodu, urob opravné výkazy ako Ti radí Kejka.
    Predsa sú tam odvody a tie sa musia niekde premietnuť.
    Čučoriedka 5
    ďakujem za odpoveď .

    Ešte by som sa chcela spýtať. Zamestnance dal výpoveď podľa § 67 zákona č.311 Z.Z.
    Pracuje v našom podniku sedem rokov. Jeho výpovedná doba má byť 2 alebo 3 -mesiace ?? , alebo je to na dohode so zamestnávateľom. On chce 2-mesačnú výpovednú dobu.
    Ď.

    eby je offline (nepripojený) eby

    eby
    Čučoriedka 5 Pozri príspevok
    ďakujem za odpoveď .

    Ešte by som sa chcela spýtať. Zamestnance dal výpoveď podľa § 67 zákona č.311 Z.Z.
    Pracuje v našom podniku sedem rokov. Jeho výpovedná doba má byť 2 alebo 3 -mesiace ?? , alebo je to na dohode so zamestnávateľom. On chce 2-mesačnú výpovednú dobu.
    Ď.
    Výpovedná doba podľa § 62 ods. 1 Zákonníka práce : Ak je daná výpoveď, pracovný pomer sa skončí uplynutím výpovednej doby. Výpovedná doba je rovnaká pre zamestnávateľa aj zamestnanca a je najmenej 2 mesiace. Ak je daná výpoveď zamestnancovi, ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej 5 rokov, je výpovedná doba najmenej 3 mesiace.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Čučoriedka 5 Pozri príspevok
    ďakujem za odpoveď .

    Ešte by som sa chcela spýtať. Zamestnance dal výpoveď podľa § 67 zákona č.311 Z.Z.
    Pracuje v našom podniku sedem rokov. Jeho výpovedná doba má byť 2 alebo 3 -mesiace ?? , alebo je to na dohode so zamestnávateľom. On chce 2-mesačnú výpovednú dobu.
    Ď.
    Pozri § 62 odst. 1. Citujem: "Ak je daná výpoveď zamestnancovi, ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, je výpovedná doba najmenej tri mesiace".
    Môže sa však aj so zamestnávateľom dohodnúť § 60.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Čučoriedka 5 Pozri príspevok
    ďakujem za odpoveď .

    Ešte by som sa chcela spýtať. Zamestnance dal výpoveď podľa § 67 zákona č.311 Z.Z.
    Pracuje v našom podniku sedem rokov. Jeho výpovedná doba má byť 2 alebo 3 -mesiace ?? , alebo je to na dohode so zamestnávateľom. On chce 2-mesačnú výpovednú dobu.
    Ď.

    Ked da vypoved zamestnanec, je vypovedna doba 2 mesiace bez ohladu na pocet odprac.rokov.
    Čučoriedka 5
    Ivka ďakujem , ( ja som si to tiež myslela, že 2-mesiace , ale
    nebola som si istá )
    Pekný deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.