Zavrieť

Porady

RENAULT KANGOO nove

Zdravim Vas.Planujem si kupit nove auto RENAULT KANGOO nove ako sukromna osoba.V predajni maju len verziu N1 chcem sa Vas preto opytat ci pockat 7 tyzdnov na dodavku auta bez verzie N1 alebo kupit si verziu N1 .Aka je nevyhoda mat vozidlo N1 ako sukromna osoba.Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No to je predsa jasne. Budes tam musiet vozit mrezu, ktora ti bude branit vyuzivat priestor na vozenie vacsich predmetov. Navyse ti v mnohych mestach daju pokutu, ak vojdes do zon, so zakazom vjazdu nakladnych aut. Budes vozit 20 kg navyse a.t.d.

    Mna by asi tazko v case, ked automobilky nemaju komu predavat nejaky predajca prinutil kupit auto, ktore mi nevyhovuje. Musi to byt Renault?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ale N1 je cca o tú mrežu drahšia.RENAULT a konkrétne jeho Kangá sú jedny z najporuchovejších áut.Výmena klinového remeňa na renolte stojí necelých 1200€.

    tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

    tom_NR
    Máme nové Kangoo 1,5 dCi na firme, je vo verzii N1 a okrem mreže má ešte tú nevýhodu, že má iba 4 miesta na sedenie. Inak máme aj starý model tej istej motorizácie a ten mi príde pohodlnejší, tichší a krajší (ale to je môj subjektívny dojem).

    tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

    tom_NR
    Nové má takmer 20tis.km a zatiaľ bez chyby. Kangá minulých generácií boli rovnako spoľahlivé; ak nerátam výmenu spotrebných vecí, tak sa na nich nič neopravovalo (najstaršie má takmer 200tis.km).

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Niečo pre vás + diskusia
    http://auto.sme.sk/c/3747891/najspol...ecke-auta.html
    Ak máte blízko do nejakého susedného štátu Poľsko ,Rakúsko,Čechy tak tam na kúpe nového ušetríte rádovo tisíce EUR.O Nemecku a Slovinsku aj škoda písať.
    http://auto.idnes.cz/kupte-si-auto-u...3_automoto_fdv

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Ja ma na Kongoo 1,5 dCi vyladenu turbinu a sportovy filter, odhadujem vykon motora nad 90k, Lopenik vybehnem z oboch stran na 5 stupen rychlostou 90 km/h /predpisovo/, pri predbiehani je velmi mrštny, niektori to nevedia na ceste prezit, ked im ukazem iba svoj zadocek ,spotreba pri striktnom dodrziavani rychlosti sa pohybuje v dlhodobom priemere okolo 5 l /100 km.Vyhodu si cenim v obojstrannych bocnych dverach, uzasnom nastupovani do auta, moja invalidna manzelka si to nevie vynachvalit,velkom priestore, klimatizacii.....podla mna je to naozaj rodinne auto s maximalnou uzitnou hodnotou, nizkymi prevadzkovymi nakladami. Ze nie je vycalunene a podobne ? Je to voz aj koc zaroven.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.