Zavrieť

Porady

Sladká ryža

Prosím pomôžte mi.Všade na internete hľadám recept na sladkú ryžu a našlo mi len ryžový nakyp...Ak viete recept na ryžu na skalo napíšte mi.. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

    :-) petra:-)
    Neviem či máš na mysli zrovna toto , ale ja robím deťom sladkú ryžu takto:

    ryžu umyjem, podlejem vodou, pridam štipku soli, vanilkový a práškový cukor podľa chuti. Keď je ryža už skoro hotová prilejem trochu mlieka a pridám trochu smotany na šľahanie. Vznikne z toho niečo ako mliečna ryža, bežne predávaná v obchode. Potom to uložím do zaváraninového pohára a uložím do chladničky. Deti si to prichucujú podľa chuti, karamelom, jahodami alebo kakaom.

    majka10 je offline (nepripojený) majka10

    majka10
    Pripravujem podobne, len vody dávam toľko aby bola zaliata ryža, keď je skoro hotová prilejem viac mlieka aby sa rozvarila skoro na kašu, a rozotriem na tanieri ako krupicovú kašu, na to roztopiť maslo (veľa), posypať podľa chuti kakaom, grankom,škoricou a práškovým cukrom.

    Hanka Perka je offline (nepripojený) Hanka Perka

    Hanka Perka
    petra:-) Pozri príspevok
    Neviem či máš na mysli zrovna toto , ale ja robím deťom sladkú ryžu takto:

    ryžu umyjem, podlejem vodou, pridam štipku soli, vanilkový a práškový cukor podľa chuti. Keď je ryža už skoro hotová prilejem trochu mlieka a pridám trochu smotany na šľahanie. Vznikne z toho niečo ako mliečna ryža, bežne predávaná v obchode. Potom to uložím do zaváraninového pohára a uložím do chladničky. Deti si to prichucujú podľa chuti, karamelom, jahodami alebo kakaom.
    Dakujem..idem vyskusat..

    Hanka Perka je offline (nepripojený) Hanka Perka

    Hanka Perka
    majka10 Pozri príspevok
    Pripravujem podobne, len vody dávam toľko aby bola zaliata ryža, keď je skoro hotová prilejem viac mlieka aby sa rozvarila skoro na kašu, a rozotriem na tanieri ako krupicovú kašu, na to roztopiť maslo (veľa), posypať podľa chuti kakaom, grankom,škoricou a práškovým cukrom.
    To tiez vyzera dobre.. my sme to jedli na dovolenke a tam my to zachutilo..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.