Zavrieť

Porady

Průzkumník Windows

Stale ked si otvorim nejaku ikonu z plochy-napr. Dokumenty,vyhodi mi okno a ked ho vypnem tak mi nabehne Průzkumník Windows prestal pracovat-hledani reseni problemu a je tam len tlacitko storno,ked dohlada tak nenajde nic a potom vyhodi Restartovani aplikace Průzkumník Windows a potom mi zmizne vsetko z plochy asi na sekundu a tak mi naskoci,ale mam rozhadzane ikony. Neviete preco to robi? Uz mam na to nervy lebo neviem co s tym. Mam Vistu premium. Vopred dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    adkyy Pozri príspevok
    Stale ked si otvorim nejaku ikonu z plochy-napr. Dokumenty,vyhodi mi okno a ked ho vypnem tak mi nabehne Průzkumník Windows prestal pracovat-hledani reseni problemu a je tam len tlacitko storno,ked dohlada tak nenajde nic a potom vyhodi Restartovani aplikace Průzkumník Windows a potom mi zmizne vsetko z plochy asi na sekundu a tak mi naskoci,ale mam rozhadzane ikony. Neviete preco to robi? Uz mam na to nervy lebo neviem co s tym. Mam Vistu premium. Vopred dakujem za radu
    Vyzera to,ze nejaky proces sa bije s procesom EXPLORER.EXE. Tento proces je systemovy a aj pri jeho pade sa opatovne nastartuje.
    Tento problem ti robi od zaciatku, alebo len od urciteho casu? Nemohol to sposobit nejaky nedavno naistalovany program?Skusil by som vycistit system napr. ccleaner alebo nejaky podobny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.