Zavrieť

Porady

PQI i221

Prajem pekný deň aj napriek tomu ,že je 13-stého a piatok.
Ten môj sa nezačal najlepšie. Včera som si uložil údaje na USB kľúč PQI i221 8GB tak ako mnohokrát predtým. Dnes ráno som sa ale k týmto údajom nedostal, pri spustení mi stále vypisuje oznam "Súbor alebo adresár je poškodený a nečitateľný". Včera večer som si ho vložil do vrecka a dnes toto. Skúšal som ho otvoriť ešte v dvoch ďalších počítačoch ,ale s rovnakým výsledkom.
Vie mi prosím Vás niekto poradiť čo stým, alebo sa môžem s údajmi rozlúčiť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    marian.zelinsky Pozri príspevok
    Prajem pekný deň aj napriek tomu ,že je 13-stého a piatok.
    Ten môj sa nezačal najlepšie. Včera som si uložil údaje na USB kľúč PQI i221 8GB tak ako mnohokrát predtým. Dnes ráno som sa ale k týmto údajom nedostal, pri spustení mi stále vypisuje oznam "Súbor alebo adresár je poškodený a nečitateľný". Včera večer som si ho vložil do vrecka a dnes toto. Skúšal som ho otvoriť ešte v dvoch ďalších počítačoch ,ale s rovnakým výsledkom.
    Vie mi prosím Vás niekto poradiť čo stým, alebo sa môžem s údajmi rozlúčiť ?
    Ahoj.
    Najprv parafrazujem V.I.Lenina: Zaloha,Zaloha,Zaloha.
    Nenapisal si ci mas tie data aj inde. Ak ano tak sa netrap. Format-ni kluc a nakopiruj nove data.
    Ak nemas zalohu tak skus spustit scan-disk nad klucom +automaticky opravit data.
    Vďaka za radu, ale som asi nenapísal to podstatné, že mi to vypisuje aj J:/ disk nie je prístupný a to bude asi horšie ako si myslím. Takže mi to vôbec neotvára súbory.

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    marian.zelinsky Pozri príspevok
    Vďaka za radu, ale som asi nenapísal to podstatné, že mi to vypisuje aj J:/ disk nie je prístupný a to bude asi horšie ako si myslím. Takže mi to vôbec neotvára súbory.
    Rozumiem..Ak su na disku velmi cenne data, tak sa treba obratit na specializovanu firmu pre obnovenie dat.Disk by mal byt po formatovani opat funkcny.Inac neviem poradit.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.