Zavrieť

Porady

Oplati sa vykurovanie elektrinou???

Dobry den.Prosim Vas o radu.Chcemem si dat s manzelkou postavit dom na kluc cez L+D realitna kancelaria.Dom ma uzitkovu plochu 82m2.V dome nebude plyn cize vsetko vykurovanie ohrev vody varenie pojde na elektrinu.Mesacne naklady sa vraj pohybuju v cene cca 3300Sk to nam bolo povedane ale ci je to pravda neviem.V izbach budu elektricke radiatory ktore su vraj moderne a maju nizku spotrebu.Nikdy som sa takto na elektrinu nezameral pretoze som zvyknuty ze vsade je plyn preto mam obavu ci tie naklady nebudu daleko vyssie ale na druhej strane vsetko rychlo napreduje takze si viem predstavit ze naozaj su taketo tipy radiatorov atd s nizkou spotrebou.Vraj pri takejto spotrebe je ina tarifa a cena za Kw.Preto sa chcem opytat ci mate niekto takto riesene vykurovanie bez plynu alebo ci s tym mate nejake skusenosti??
Velmi pekne Vam dakujem a prajem pekny den
S pozdravom Fero
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Oplati sa vykurovanie elektrinou???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.