Zavrieť

Porady

Krupičná kaša

Ahojte, chcela by som sa opýtať viete tu niekto návod na krupičnú kašu ale s hrudkami?Tú ja milujem ale neviem jak na to, nikdy mi hrudky neostanú Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Dám variť mlieko s cukrom. Keď začne vrieť, vsypem dostatočné množstvo krupice a nemiešam. Nemiešam tak dlho, aké chcem mať veľké hrče.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mne sa hrudky podarili vždy, ked mi už kaša vrela,ale zdalo sa mi, že je málo hustá.Tak som prisypala-vznikli hrudky.Bŕŕŕ, to nemám rada...

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    Neskutočné, že niekto tak túži po hrudkách v krupicovej kaši. Ja mám niekedy problém ako ich odtiaľ dostať von tak, aby naši doma nezbadali že sa mi zasa niečo "podarilo"

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    6 lyžíc detskej krupice, 1/2 l mlieka, štipka soli. Krupicu necháme v troche mlieka nabobtnať, premiešame a potom vlejeme do vriaceho zbytku mlieka a za stáleho miešania chvíľu varíme.
    Ja som to takto nejako robila deťom...ešte do horúcej som dala aj trochu masla a cukru.

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Danielka, ale zadávateľka chcela vedieť, ako urobiť hrče, nie ako uvariť hladkú kašičku?

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    účtovník 007 Pozri príspevok
    Danielka, ale zadáveteľka chcela vedieť ako urobiť hrče, nie ako uvariť hladku kašičku?
    No yo...to som si všimla až dodatočne...ale veď keď nebude miešať..hrče sa narobia..bŔ.....tie som teda nikdy nemusela.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Keď vám na dvere zaklope teta kríza, možno jej budete v košíčku snoriť(ak dáky vôbec bude mať sebou) , či vám nenesie aspoň tie krupicové hrudky .

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Pauli keby si to napísala na šuťáku, pošlem ti 100 šuťobodov.....

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ďakuej zajtra vyskúšam a napíšem ako sa mi to podarilo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.