Zavrieť

Porady

Závrať - problém so žalúdkom

Ahojte... mam problém asi zo žalúdkom. Ráno som mala závraty točila sa mi hlava a bolo mi zle... a potom ma bolel žalúdok , tak akoby štípalo ma v ňom. Prosím ak ma s vás niekto take iste problemi alebo mal, alebo mi vie niekto poradiť tak vás prosím o pomoc a o rady .... Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

    rada idem do detailov vecí lijana1
    ked mas krce alebo ta napina na vracanie je lepsie ist za svojim obvodakom nech ta posle ku odbornikovi. do zludka nevidis.Over si, ci nemas v stolici krv

    Peterika je offline (nepripojený) Peterika

    Peterika
    Ak opísaný stav pretrváva dlhšie, určite treba navštíviť lekára a dať si spraviť odborné vyšetrenie. Môže to spôsobovať aj nadmerné vylučovanie žlče "štípanie " a hlavne ráno. A to točenie hlavy môže byť priamo vyvolané tým zvýšeným vylučovaním žlče a zníženým tlakom.
    Lieči sa to liekmi - žiadna operácia.
    Neodkladaj to a šup, šup k lekárovi - veď len na vyšetrenie, aby si vedela čo ťa to vlastne trápi.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    susanka13 Pozri príspevok
    Ahojte... mam problém asi zo žalúdkom. Ráno som mala závraty točila sa mi hlava a bolo mi zle... a potom ma bolel žalúdok , tak akoby štípalo ma v ňom. Prosím ak ma s vás niekto take iste problemi alebo mal, alebo mi vie niekto poradiť tak vás prosím o pomoc a o rady .... Ďakujem
    Nehľadajte pomoc na fóre .Ak Vám záleží na Vašom zdraví , tak treba zajtra ísť k obvodnému doktorovi a ten to posúdi , resp. pošle Vás na vyšetrenie .

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    susanka13 Pozri príspevok
    a môže to byť aj od vajec? lebo som včera večer jedla

    Ak sa Ti to stalo len raz, tak áno...ak sa Ti to opakuje každé ráno,tak utekaj k lekárovi...a nezadávaj tu viac tém s tým istým problémom...stačí jedna...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    susanka13 Pozri príspevok
    a môže to byť aj od vajec? lebo som včera večer jedla
    ... môžeš byť aj tehotná..

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Chobot Pozri príspevok
    ... môžeš byť aj tehotná..

    To napadlo aj mna - to je tak vo filmoch, vždy jak je nejakej žene ráno zle, znamená to, že je tehotná.
    Teda, pokiaľ to nie je dr. House

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    Dajte sa vyšetriť na helicobaktera on spôsobuje zvýšenie žalúdočnej kyseliny, ktorá spôsobuje pálenie v žalúdku a tak tiež tie závraty ja som helikobactera mala a tieto stavy veľmi dobre poznám.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Povedala by som,že máš skôr problém s krčnou chrbticou.Podráždil sa Ti vestibulárny aparát v mozgu,ktorý je zodpovedný za rovnováhu-závrať a následná reakcia ako na kolotoči-žaludok.Treba vyšetrenie,chod za obvodným lekárom.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja som niečo podobné mala, a doktorka mi zistila zvýšenú sekréciu žalúdočnej šťavy mám ju nadbytok, thak mi predpísala HELICID 20 a pomohlo mi. skús sa napiť minerálky čistej alebo aj Fatra mi vie pomôcť, skús zájsť za lekárom a poradiť sa s ním. držím palce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.