Zavrieť

Porady

Service Pack 2 , Service Pack 3

Dobrý deň,
stiahol som si aktualizácui Win XP SP2 aj SP3 ale pri inštalácii jedného aj druhého mi vypíše chybu inštalácie. Potom sa PC reštartuje a vypíše že Windows asi nebude pracovat správne. Prosím Vás keby ste mi mohli poslat nejaku stranku odkial by som stiahol SP2 alebo SP3 do cracknutého Windowsu.
Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    davidokon Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    stiahol som si aktualizácui Win XP SP2 aj SP3 ale pri inštalácii jedného aj druhého mi vypíše chybu inštalácie. Potom sa PC reštartuje a vypíše že Windows asi nebude pracovat správne. Prosím Vás keby ste mi mohli poslat nejaku stranku odkial by som stiahol SP2 alebo SP3 do cracknutého Windowsu.
    Diky


    Ak si bol taký chytrý, že si si stiahol a naištaloval nelegálnu verziu Win., tak sa nečuduj, že s tým máš potom problémy. Jasné, že ti nepôjde nainštalovať žiadny SP, veď pri inštalácii kontroluje originalitu Windowsov. Bohužiaľ budeš musieť pracovať s tým, čo máš.

    Aj keby existovala možnosť, tak ti poradiť nemôžeme, lebo to nie je v súlade s Etiketou porady.

    Jaguár je offline (nepripojený) Jaguár

    Jaguár
    Skontroluj si, či si stiahol správnu jazykovú verziu, pretože ak máš napr. český Windows XP tak inštalačné balíčky SP musia mať príponu "csy".
    A vôbec načo ti je inštalovať SP2 keď dávaš SP3, veď tá obsahuje všetky záplaty ktoré má aj SP2.
    Ináč odporúčam ti implementovať SP3 priamo do nového inštalačného CD, a to pomocou niektorého programu, napr. AutoStreamer, príp. nLite, obidva sú aj v slovenčine, takže ľahko si s tým poradíš.

    Service Pack 2 , Service Pack 3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.