Zavrieť

Porady

Oprava striesky balkona a zatekanie

Nevedel by mi niekto poradit s riesenim nasledujucich situacii?
Svokra byva na najvysom poschodi v bytovom dome a uz dlhsiu dobu si nevie poradit so zatekanim do bytu. Stercha bola v minulosti asi pred 3,5 rokom opravovana, ale aj tak zateka a spravca sa k tomu stavia chladno. Ked mu to oznamila (ustene) bol sa na to pozriet, ale zahlasil, ze od strechy to nie je, ale od coho to je, jej uz nepovedal a ani sa nesnazi tento problem riesit. Na otazku "Ked vymalujem a zatecie mi" je odpovedal, ze si to bude vymahat od firmy, ktora robila sterchu. Mne sa to nezda, nakolko strecha boloa opravovana pred cca 3,5 rokom a nezda sa mi ani "to odkial" zateka. Neviete mi poradit ako postupovat, koho zavolat na odborne posudenie.
A este mam jednu otazku: Opravu striesky nad balkonom je povinna si dat urobit na vlastne naklady alebo sa na to vztahuje fond oprav, kedze balkony tvoria sucat fasady?
Dakujem za kazdu odpoved!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Oprava striesky balkona a zatekanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.