Zavrieť

Porady

internet banking VUB

Funguje vam ibanking dnes vo VUB? Mne stale vyskakuje, ze zlyhalo zabezpecenie, tak neviem, ci sa deje nieco u nas v pc alebo u nich...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Najlepsie im ihned zavolat, iste maju nejaku hot line linku.

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    Zajtra im zavolam, ak to stale nepojde, ale mne nejde ibanking ani otvorit - hned mi ho vyhodi ako nezabezpecenu stranku s neplatnym certifikatom . Inokedy som v poho vsetko robila a teraz toto. Tak neviem, ci sa nam podarilo nejak zavirit pc alebo to robi aj ostatnym... Robi to aj vam, ked to skusite?

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Cez MS IE to ide v normálne, posťahovala som si výpisy, aj odoslala úhrady.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Nechýbajú, mám také firewally, že často nemám šancu pozrieť ani obrázky tu na porade.
    Odporúčam zajtra zavolať do VUB.

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    Dakujem za odpovede, stale to nejde, este sa popytam polovicky, ci nieco nemenil v nastaveniach a potom telefonujem.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nerobí Ti to vo večerných hodinách (asi 20-21 hod ?) Mne sa to raz stalo,ale bolo mi povedané, že vtedy sa to stáva,lebo niečo VUB aktualizuje,alebo čosi také.

    marosc je offline (nepripojený) marosc

    marosc
    Včera okolo 19-stej hodiny cez MS IE fungoval normálne. Problémy s otváraním stránok mám, keď idem cez Mozillu, kde mám nastavené vyššie zabezpečenie

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Nechcem otvárať novú tému, potrebujem malú info

    kolegyňa má aktivované sms ... mala by vždy dostať upozornenie na mobil, ak bude mať pohyb na účte. Vravela, že musí vždy poslať sms a príde jej odpoveď, koľko má na účte €.....Ak máte niekto aktivovanú túto službu vo VÚB, napíšte, čo je nutné urobiť, aby fungovala bez problémov.
    Ja používam TB , smska mi príde po každej transakcii bez problémov.Nevidím dôvod, prečo vo VÚB nechodia kolegyni notifikačné sms o stave na účte.. informovala sa v banke = "má si službu nastaviť v telefóne. . dík...

    Danta je offline (nepripojený) Danta

    Danta
    Predpokladam, ze kolegyna ma aktivovany sms banking. To znamena, ze si musi vyziadat informaciu o stave uctu sms-kou. Ak chce, aby jej chodili sms pri kazdom pohybe na ucte, da sa jej to aktivovat cez internet banking v zalozke sms. Da sa to tam celkom jednoducho nastavit

    dany11 je offline (nepripojený) dany11

    dany11
    Práve teraz som bola prihlásená na IB a vsetko funguje tak ako ma.Aj mne sa raz stalo,že som sa nemohla prihlásiť a chyba bola v tom,že manžel viackrát zadal nespravne udaje pri prihlasovaní.Zavolali sme na ich nonstop linku a všetko bolo zase OK.

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    temu som zadavala davnejsie ale nedovysvetlila som kde bola chyba:
    nejakym sposobom sme zmenili v pc datum a tym padom nas to vyhadzovalo, ked som si zavolala, tak mi ich technicka podpora rychlo pomohla :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.