Zavrieť

Porady

Stanovenie ceny v predajni

Vie mi niekto poradiť, ktorými zákonmi je určené , akú cenu minimálnu a akú maximálnu je možné stanoviť pre tovary (potraviny)popr. služby ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    také aby ste zo zisku vyžili nielen vy ale aj zamestanci, obchod a aby sa niečo ušlo aj štátu...

    samson je offline (nepripojený) samson

    Som typický baran, do všetkého sa vrhám strmhlav, čo vždy neprináša osoh ...viac samson
    Hľadala som odpoveď na túto otázku? Aké jednoduché. Chcem sa však opýtať, ako a kde si mám nájsť alebo vytvoriť cenu za tovar, ktorý vytvárame samo-výrobou ( dodávka materiálu konkrétnemu výrobcovi), na sklad, tovar na prevádzke upravíme a ide k odberateľovi. Konkrétny problém mi robí časť tovar na sklade, ako toto premietnuť do konečnej ceny? Pritom zásoby sme nútený robiť na 3 až 4 mesiace, niekedy aj polrok dopredu. Prevádzku to veľmi zaťažuje a ja neviem ako z tohto kolotoča von, ak nechcem vypadnúť. Prosím o radu. S týmto sa trápim už dlhší čas a neviem ako by som to mohla dať do cenníka napr. služieb, pretože stanovenú cenu za tovar upravovať smerom na hor by nebolo najmúdrejšie. Ešte raz prosím, kto má s týmto skúsenosť nech poradí. Samson

    Stanovenie ceny v predajni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.