Zavrieť

Porady

MRP- DVZ zaokrúhlenie

Dobrý deň, chcela by som radu, kde v programe MRP mzdy WIN sa nastavuje zaokrúhľovanie denného vymeriavacieho základu? Má to byť podľa zákona na štyri desatinné miesta nahor a mne zaokrúhľuje matematicky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    halu Pozri príspevok
    kde v programe MRP mzdy WIN sa nastavuje zaokrúhľovanie denného vymeriavacieho základu? Má to byť podľa zákona na štyri desatinné miesta nahor a mne zaokrúhľuje matematicky.
    V nastaveni, v parametroch miezd je len parameter urcujuci pocet des. miest, parameter ktory by umoznoval nastavit sposob zaokruhlenia tam skutocne chyba. Podla mojich skusenosti program zaokruhluje nahor. Skus kontaktovat MRP.

    halu je offline (nepripojený) halu

    halu
    Takže musím kontaktovať MRP a ešte si chcem potvrdiť, že počítam správne: vymeriavací základ je 254.126,- Sk počet kal. dní 366 vychádza mi denný vymer. základ 694,3333333 po zaokrúhlení mo program dáva 694,3333 a podľa mňa by to malo byť 694,3334.

    MRP- DVZ zaokrúhlenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.