Zavrieť

Porady

nový soft

Prosím o radu firma chce prejsť na nový účtovný softwér, ale ako si mám preniesť údaje predchádzajúcich období keď sa mi nedajú importovať údaje zo softu do softu o počiatočné stavy nejde tie si pri novom roku nahodím,ale napríklad saldo ako vysporiadam keď ešte nemá firma vysporiadané pohľadávky a záväzky z min. roku a ostatné doklady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    musíš ich všetky nahrať ako otvorené položky do knihy fa s dátumom vystavenia, v mrp sa účtovanie týchto fa rieši archívnymi zápismy, t.j., že nevstupujú do účta, ani formou ps.

    zpaul je offline (nepripojený) zpaul

    zpaul
    Toto by aj mňa zaujímalo. Dnes som si zakúpila soft Omega do firmy Kros. Ale staré učto je v programe takom, že sa mi to nebude dať preklopiť do tohto. Takže rozmýšľam, že si spravím podrobnú inventarizáciu účtov za rok 2008 a potom poprosím "šikovných veci znalých ľudí" z firmy Kros, aby mi dohodili počiatočné stavy. Myslím, že pohľadávky a záväzky si aj tak budeme musieť niekde dohodiť ručne, aby sa nám to dalo párovať s úhradami, ktoré boli vykonané tohto roku. Som inak veľmi zvedavá na tento software. A prajem aj tebe nech sa ti v ňom darí .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.