Zavrieť

Porady

Som nováčik

Ahojte,všetci Poraďaci,chcem sa Vam predstaviť,nakoľko som sa tu zaregistrovala len pred pár minútami a teším sa,že som medzi Vami.Verím,že tu nájdem rady na moje otázky,aj keď sa tu ešte neviem celkom zorientovať.Prosím,poraďte mi,potrebujem radu ohľadom predaja pozemku cudziemu štátnemu občanovi.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Ahoj,verím,že tu nájdeš odpovede na svoje otázky...Dotaz na predaj pozemku- treba viac informácií...napíš príspevok ...Záhrada....

    Marjam je offline (nepripojený) Marjam

    Marjam
    Ďakujem,alla66,povzbudila si ma svojou odpoveďou,snažím sa tu zorientovať,je tu toľko zaujímavých tém,otázok i odpovedí až mi to vyráža dych.Myslím to samozrejme v dobrom slova zmysle.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Vitaj medzi závislákmi. Určite sa tu zorientuješ, keď si pozrieš príspevky. Nezabudni používať vyhľadávač - zadaj otázku a daj si vyhľadať. Možno už tam nájdeš odpoveď na svoju otázku. Ak nie, tak pokračuj v začatej téme.

    Marjam je offline (nepripojený) Marjam

    Marjam
    Ďakujem za ďalšiu dobrú radu,čo sa týka vyhľadávača,už na tom pracujem.Mám však obavy,že tu strávim celú noc,už začínam chápať,ako sa dá stať závislákom.Super PORADA

    Marjam je offline (nepripojený) Marjam

    Marjam
    Ahoj,Verka5678,neviem po nemecky,len pár slov po anglicky,ja už som "stará",učila som sa iný jazyk.Ale ak len trošku vieš slovensky,tak určite do toho prídeš.Sú tu skvelí ľudia,ktorí vždy poradia,aj ja sa zatiaľ len zaúčam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.