Zavrieť

Porady

zamestnanec z up

dobry den,
poradaci, chcela by som sa vas spytat, chcem zamestnat pracovnika z uradu prace s vyuzitim dotacie za vytvorenie prac. miesta a neviem ake su podmienky zo strany uradu prace...kolko musi byt ten clovek evidovany na úp, a co vsetko ja budem musiet robit ak ho zamestnam, myslim odvody a potvrdenia musim niekde ukazovat a nosit na úp, alebo ako to je....kto ma s tym skusenost poradte mi.....dakujem a pekný den prajem Jana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulka2107 Pozri príspevok
    dobry den,
    poradaci, chcela by som sa vas spytat, chcem zamestnat pracovnika z uradu prace s vyuzitim dotacie za vytvorenie prac. miesta a neviem ake su podmienky zo strany uradu prace...kolko musi byt ten clovek evidovany na úp, a co vsetko ja budem musiet robit ak ho zamestnam, myslim odvody a potvrdenia musim niekde ukazovat a nosit na úp, alebo ako to je....kto ma s tym skusenost poradte mi.....dakujem a pekný den prajem Jana
    Myslím si, že najpresnejšiu a najkompetentnejšiu odpoveď dostaneš na úrade práce.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    janulka2107 Pozri príspevok
    dobry den,
    poradaci, chcela by som sa vas spytat, chcem zamestnat pracovnika z uradu prace s vyuzitim dotacie za vytvorenie prac. miesta a neviem ake su podmienky zo strany uradu prace...kolko musi byt ten clovek evidovany na úp, a co vsetko ja budem musiet robit ak ho zamestnam, myslim odvody a potvrdenia musim niekde ukazovat a nosit na úp, alebo ako to je....kto ma s tym skusenost poradte mi.....dakujem a pekný den prajem Jana
    Obráť sa na nich, pretože musíš mať v tomto prípade podpísanú s nimi dohodu. V nej budú tie podmienky určite uvedené.

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    Tweety Pozri príspevok
    Obráť sa na nich, pretože musíš mať v tomto prípade podpísanú s nimi dohodu. V nej budú tie podmienky určite uvedené.
    DAKUJEM, a aku dohodu?uzatvorit s uradom prace??? pytam sa kôli tomu, ci sa mi to oplati tam vyckavat u nas v revucej je strasne vela nezamestnanych a stat tam cely den na urade a pritom tie nase pracovnicy su tak velmi mile a ochotne....myslim to v uvodzovkach...takze zato nemam chut tam ist

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    janulka2107 Pozri príspevok
    DAKUJEM, a aku dohodu?uzatvorit s uradom prace??? pytam sa kôli tomu, ci sa mi to oplati tam vyckavat u nas v revucej je strasne vela nezamestnanych a stat tam cely den na urade a pritom tie nase pracovnicy su tak velmi mile a ochotne....myslim to v uvodzovkach...takze zato nemam chut tam ist
    Áno, dohodu-zmluvu s ÚPSVaR.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulka2107 Pozri príspevok
    DAKUJEM, a aku dohodu?uzatvorit s uradom prace??? pytam sa kôli tomu, ci sa mi to oplati tam vyckavat u nas v revucej je strasne vela nezamestnanych a stat tam cely den na urade a pritom tie nase pracovnicy su tak velmi mile a ochotne....myslim to v uvodzovkach...takze zato nemam chut tam ist
    Dohodu o zamestnaní človeka z ich evidencie. Bez tej dohody nedostaneš dotáciu. Potom je potrebné mesačne, alebo kvartálne predkladať "elaborát" o tom ako bola tá dotácia využitá. Mám jedného klienta, ktorý takto zamestnal človeka, a kvartálne predkladá asi 10 stranové rozúčtovanie nákladov na toho človeka.

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    Tweety Pozri príspevok
    Áno, dohodu-zmluvu s ÚPSVaR.
    A VIES O CO IDE, TAK MI TO NAPIS...AK NIE AJ TAK DAKUJEM

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Dohodu o zamestnaní človeka z ich evidencie. Bez tej dohody nedostaneš dotáciu. Potom je potrebné mesačne, alebo kvartálne predkladať "elaborát" o tom ako bola tá dotácia využitá. Mám jedného klienta, ktorý takto zamestnal človeka, a kvartálne predkladá asi 10 stranové rozúčtovanie nákladov na toho človeka.
    AK SOM TO POCHOPILA SPRAVNE JE S TYM VELA PRACE???? CI SA TO AJ VLASTNE OPLATI....CO POVIETE???

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulka2107 Pozri príspevok
    AK SOM TO POCHOPILA SPRAVNE JE S TYM VELA PRACE???? CI SA TO AJ VLASTNE OPLATI....CO POVIETE???
    Veľa ako pre koho. A či sa to oplatí musíš vedieť sama.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.