Zavrieť

Porady

Plastové okná intor

a170 a170

a170 je offline (nepripojený) a170

Máte niekto skúsenosti s toutou firmou? Mate od nich okná/dvere? Ak áno, aké mate skúsenosti?
Usporiadat
a170 a170

a170 je offline (nepripojený) a170

posúvam...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
isara isara

isara je offline (nepripojený) isara

INTOR - plastove okna..? K tejto firme mozem povedat len to, ze je velmi neseriozna. Na okna sme cakali vyse 7 mesiacov. Na objednavke bola dodacia leho 6-8 tyzdnov. Ked tato lehota uplynula, nikto z uvedenej firmy sa neunuval nas kontaktovat, ze dodacia lehota sa predlzi. Na niekolkonasobne nase telefonicke dotazy nam zamestnanci firmy nevedeli dat ziadnu rozumnu odpoved preco dodavka meska a kedy bude zrealizovana. Tak sme napisali oficialny list. Dostali sme odpoved - zrejme rozposielana vseobecne na vsetkych nespokojnych klientov, ze je zimne obdobie, ze zima bola tuha a preto nemozu montovat okna. Co bolo velmi smiesne, pretoze na celom nasom dome ktory ma 12 poschodi ina firma veselo namontovala na spolocne chodby na vsetkych 12 poschodi plastove okna. A my sme si utierali slzy cez smiech zo zufalstva. Najhorsie na tom je ze firma dostala svoju nie malu zalohu zaplatenu a tym padom ziadnu iniciativnu zrejme nemuseli vyvinut. Ked konecne po 7 mesiacoch okna namontovali, tak zabudlai dat kovanie do jedneho okna a jedna sietka bola poskodena. Reklamacia bola spisana na ich formulari ale iba v jednom vyhotoveni, ktore si vzal montaznik so sebou. Ked som pozadovala kopiu pre mna, tak povedal, ze ma len jedno tlacivo. Tiez zaujimave...?? Tak som si to pre istotu odfotila. Tejto firme uz neverim. Potom uz to islo vsetko velmi rychlo, do dvoch dni po montazi mi prisla faktura na zvysnu sumu. Splatnost do 3 dni. Ked som ju neuhradila, pretoze stale moja reklamacia nebola vybavena a ani sa nik neozval kedy bude, volala mi zamestnankyna z Intoru ohladom neuhradenej faktury a ze ked ju nezaplatim, tak ma budu este penalizovat!!! Vrchol drzozsti. Ked nedodaju okna na cas, nik sa nevie ozvat, ale akonahle maju inkasovat peniaze a to este aj za nie dobre odvedenu pracu (reklamacia) tak to vedia najst moje telefonne cislo.
Odporucam - zabudnite na tuto firmu velmi rychlo, nemam ziadne poriadne doklady, to ze mam zaruku na okna 5 rokov mi bolo povedane len uste, nikde to nestoji napisane, takze ... ja dufam, ze tie okna su aspon kvalitne... a ze vydrzia....
Chodte urcite k niekomu kto je osvedceny...
INTOR UZ NIKDY VIAC!!! BOLA TO MOJA NOCNA MORA!
0 0
maros_o maros_o

maros_o je offline (nepripojený) maros_o

Vážená ISARA, máte absolútnu pravdu,možno ešte horšie skúsenosti som s touto firmou získal aj ja.Podrobnejšie sa rozpíšem zajtra,lebo dnes som veľmi nahnevaný. maros.
0 0
maros_o maros_o

maros_o je offline (nepripojený) maros_o

verejný mail- intor- konatel Milan Čertik.,Pán konateľ,obraciam sa na Vás so SŤAŽNOSŤOU na vašu predajňu v Bratislave Petržalke., a aj na firmu INTOR, ktorej ste konateľom. Vaše meno je jediné ktoré sa dá osloviť z celej vašej firmy,lebo iný kontakt sa nedá zohnať.Pane,dôrazne sa ohradzujem na nehorázne a arogantné správanie osôb, ktoré pracujú pre Vás na Romanovej č 5. Anabáza môjho problému začala po uplynutí 6-10 týždňoch,podľa podpísanej zmluvy.Požadované sumy peňazí som zaplatil do pokladne v predajni/ 6.11.2008 a 12.11.2008,spolu 38 000 korún.Na mail zo dňa 16 marca 2009 ste odpovedali,že zákazka bude realizovaná v priebehu budúcich dvoch týždňov.Medzitým som dostal od vás taký SMIEŠNY list,.. bla...bla...bla.. citujem :ŽIADNA SPOLOČNOSŤ NEMONTUJE SVOJE PRODUKTY: určite si ten list pamätáte, nepísali ste ho len mne prosím vás, ako môžte dehonestovať sám seba a firmu--VEĎ INÉ FIRMY PRACOVALI A MONTOVALI SVOJE PRODUKTY. A na margo kvality, do dnešného dňa nie je práca dokončená,neobdržal som dodací a záručný list,ale fakúra bola vypísaná promtne.Montáž sa uskutočnila 1 mája a 6 mája už tie vaše neokrôchané kolegyne telefonovali po mojich príbuzných že treba...blabla...... ale mne ako zákaznikovi nezavolali ani raz i keď majú moje tel.čísla.Preto Vás žiadam o vyjadrenie sa k problému ,aby nebolo nutné podniknúť iné kroky, iné sťažnosti.Nespokojný zákazník.
0 0
maros_o maros_o

maros_o je offline (nepripojený) maros_o

Dňa 20.6 2009 o 12,30 bol majster dokončiť plastové okná Intor, dúfam že budeme spokojní napriek počiatočným osemmesačným starostiam.M.
0 0
Ciuska Ciuska

Ciuska je offline (nepripojený) Ciuska

Mate niekto aktualne skusenosti s touto firmou? Ja bohuzial ano a nie pozitivne..Ak je nas viac, prosim ozvite sa mi..Najlepsie cez sukromnu spravu..Dakujem.
0 0
maros_o maros_o

maros_o je offline (nepripojený) maros_o

0 0
maros_o maros_o

maros_o je offline (nepripojený) maros_o

nie si Ty náhodov INTOR ?a170?
Naposledy upravil maros_o : 13.12.09 at 09:24
0 0
Suzy 1 Suzy 1

Suzy 1 je offline (nepripojený) Suzy 1

Ja som tiež obeťou INTOR. Co urobíme? Od 31,8,2009 čakám a nič.
0 0
isara isara

isara je offline (nepripojený) isara

Myslim, ze budete cakat este minimalne do maja, pretoze minuly rok presne o tomto case som obdrazala list ze pre zimu montaze nevykonavaju... a bla bla bla ... tak ako pisal maros..... a niekedy v priebehu maja sa ozvali ze pridu montovat.... v co uz som nedufala. Neviem ci tam poslat ludi od telky, nech tu firmu preveria, alebo obchodna inspekcia.... Ved tento scenar sa opakuje stale.... zinkasuju prachy a .... hlupak cakaj na okna !
0 0
Suzy 1 Suzy 1

Suzy 1 je offline (nepripojený) Suzy 1

Ja sa chystám na budúci týždeň na políciu podať trestné oznámenie a aj na daňový úrad. Bolo by dobré keby všetci ktorý takto dopadli sa pridali nejakou formou (televízia, inšpektorát, živnosťenský úrad...)Ďakujem.
0 0
vapno0 vapno0

vapno0 je offline (nepripojený) vapno0

Ja som si u nich tiez objednal okna. Cakam uz od septembra a nic. Jedine co vedia povedat ked tam osobne idem, alebo zavolam je ze nie som na rade a ak by som to chcel zrusit tak si budu uctovat penale do vysky okolo 50% zo zaplatenej sumy. Uvazujem uz nad podanim zaloby. Bolo by dobre ak by sa takto dalo do kopy viac ludi a nieco sa zacalo riesit.
0 0
Suzy 1 Suzy 1

Suzy 1 je offline (nepripojený) Suzy 1

A ako chcete postupovať lebo ja by som sa rada pridala. Mna tiez natahuju ze za 2 tyzdne, este nie ste na rade atd. Pred vianocami som bola strnasta v poradi a v piatok dvadsiatadruha?! Myslite si ze danovy a zivnostensky urad by pomohol? Najlepsia by bola asi televizia.
0 0
vapno0 vapno0

vapno0 je offline (nepripojený) vapno0

Zivnostensky a ani danovy s tym podla mna neurobia neurobia nic. Cital som aj o SOI a ta moze zasahovat akurat v pripade nevybavenia reklamacie. Aj to im jedine da pokutu ale zakaznikovi nic nepomoze.
0 0
vapno0 vapno0

vapno0 je offline (nepripojený) vapno0

Volal som na Asociáciu užívateľov služieb (Banska Bystrica). Povedali ze sa na to pozru, treba im ale napisat list a vsetko tam opisat. Bolo by dobre aby tam napisalo viac ludi. Takze chcem poprosit vsetkych, co maju problem z dodanim okien, alebo vybavenim reklamacie, nech si najdu chvilku casu a napisu im e-mail. O ASU a ich kontaktne udaje najdete na: asu.sk
0 0
Suzy 1 Suzy 1

Suzy 1 je offline (nepripojený) Suzy 1

Díky. Ja urcite poslem e-mail do ASU.
0 0
Suzy 1 Suzy 1

Suzy 1 je offline (nepripojený) Suzy 1

Odkazujem vsetkym ze treba podat tresstne oznamenie. Uz dvaja sme tak urobili.
0 0
Oliverka Oliverka

Oliverka je offline (nepripojený) Oliverka

...píšem a učím....seba...
Mozem otazocku? Podali ste trestne oznamenie pre podozrenie zo spachania akeho trestneho cinu? Inak, drzim vsetkym palce. Svoju skusenost so stolarom, ktory zobral zalohu a nic nedodal, som opisala v inom fore.
0 0
Suzy 1 Suzy 1

Suzy 1 je offline (nepripojený) Suzy 1

Trestny cin z podozrenia podvodu a neopravnene manipulovanie s financnymi prostriedkami.
0 0
Oliverka Oliverka

Oliverka je offline (nepripojený) Oliverka

...píšem a učím....seba...
Dakujem a drzim palce. Potom dajte vediet, ako ste dopadli. Vela stastia...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať