Zavrieť

Porady

predĺžená menštruácia

Mám menštruáciu od 2.februára, t.j. 18 dní.Nie je silná, len slabé špinenie, pri tlaku je silnejšia jasná krv. Bola som u lekára, odobral mi krv na hormonálny profil, idem ešte na hematológiu kvôli hormonálnej antikoncepcii. Povedal mi že to bude zrejme o hormónoch, že žiaden zápal tam nie je, ale kŕče v podbrušku mi neustávajú aj kríže ma občas pobolievajú a nohy mám neskutočné studené...mám strach aby to nebolo niečo vážne...nestalo sa niektorej z vás niečo podobné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mandy29 Pozri príspevok
    Mám menštruáciu od 2.februára, t.j. 18 dní.Nie je silná, len slabé špinenie, pri tlaku je silnejšia jasná krv. Bola som u lekára, odobral mi krv na hormonálny profil, idem ešte na hematológiu kvôli hormonálnej antikoncepcii. Povedal mi že to bude zrejme o hormónoch, že žiaden zápal tam nie je, ale kŕče v podbrušku mi neustávajú aj kríže ma občas pobolievajú a nohy mám neskutočné studené...mám strach aby to nebolo niečo vážne...nestalo sa niektorej z vás niečo podobné?
    Počkaj na výsledky z hormónov, tie vedia poriadne šarapatiť, podľa ich výsledkov lekár nariadi ďalšiu liečbu. A zatiaľ na zastavenie nepredpísal nič?

    mandy29 je offline (nepripojený) mandy29

    mandy29
    dal mi ascorutin a ešte nejaké dvoje tabletky, jedni mám brať od 11.dňa od začiatku menštruácie do 25.dňa cyklu. Zatiaľ nezaberajú, od stredy ich beriem, ale stále je to rovnaké...

    janulka307 je offline (nepripojený) janulka307

    janulka307
    ahoj.aj sa som mala problem z predlzenou menstruaciou.na ultrazvuku mi zistili myom na maternici.poslali ma do nemocnice na vycistenie aby som prestala krvacat ale lekarka mi povedala ze maternica bude musiet ist von.este cakam za vysledkami z hystologie.dufam ze budu dobre ale maternicu budem musiet dat vyoperovat tak ci tak.

    bobiku je offline (nepripojený) bobiku

    bobiku
    To môže byť kľudne z tej hormonálnej antikoncepcie, to sa niekey stáva a nie je to nič vážne. Treba počkať na výsleky hormonov. Budte kľudná.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja som mala niečo podobné,že som mala vyše týždna.potom to samo prešlo inak to nemávam thake dlhe, neni si prechladnutá alebo v strese?berieš antikoncepciu nejakú?

    predĺžená menštruácia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.