Zavrieť

Porady

Prosim o radu

Dobry den chcel by som sa spytat ci mi ako zinostnikovy ponukne stat nejaku nenavratnu pozicku. a ako je to s timy autami co som pocul ze pri odovzdani stareho mi daju vyraznu zlavu na nove je to pravda? DAKUJEM.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    omg

    Faipe je offline (nepripojený) Faipe

    Faipe
    ak si uz zivnostnik, tak jedine ti poskytne stat nenavratnu financnu pozicku zo strukturalnych fondov ak urobis projekt a schvalia ti ho. ak si nezamestnany(viac ako 3mesiace tusim) a chces sa stat zivnostnikom, tak taky prispevok ti poskytne UPSVaR.
    A o tych autach, to by som aj ja rad vediet len neviem kde by si ich chcel odovzdavat...

    dusanpetras je offline (nepripojený) dusanpetras

    dusanpetras
    Ohľadom odovzdávania áut - je to jedno z opatrení vlád západoeurópskych krajín proti poklesu záujmu o kúpu nových automobilov. Ak odovdzáte staré, dostanete výraznú zľavu pri kúpe nového. Na Slovensku sa takéto opatrenie nepripravuje, vláda SR ide inou cestou - odpustenia DPH pri kúpe nového automobilu, aj to však len automobilu do istej sumy. Takže žiadne odovzdávanie u nás nehrozí.

    dusanpetras je offline (nepripojený) dusanpetras

    dusanpetras
    dusanpetras Pozri príspevok
    Ohľadom odovzdávania áut - je to jedno z opatrení vlád západoeurópskych krajín proti poklesu záujmu o kúpu nových automobilov. Ak odovdzáte staré, dostanete výraznú zľavu pri kúpe nového. Na Slovensku sa takéto opatrenie nepripravuje, vláda SR ide inou cestou - odpustenia DPH pri kúpe nového automobilu, aj to však len automobilu do istej sumy. Takže žiadne odovzdávanie u nás nehrozí.
    No vidim, ze odvtedy sa toho dost zmenilo :-)))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.