Zavrieť

Porady

rozdiel

ak mám došlú fa z roku 2008 v Sk a úhradená bola v roku 2009 v Eur a vznikol kurz. rozdiel, zaúčtujem to 563 / 321 ?
a kedy : v roku 2008 alebo 2009 ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    ivet. Pozri príspevok
    ak mám došlú fa z roku 2008 v Sk a úhradená bola v roku 2009 v Eur a vznikol kurz. rozdiel, zaúčtujem to 563 / 321 ?
    a kedy : v roku 2008 alebo 2009 ?
    Pri tomto by kurzové rozdiely nemali vznikať.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Odporucala by som kurzovy rozdiel prepocitat aj rucne, na Porade sa pisalo, ze niektore programy spravili s kurzovymi rozdielmi poriadny galimatias a caka sa na opravu.

    ivet. je offline (nepripojený) ivet.

    ivet.
    dostala som sa sem až dnes. S tými fa je to tak, že boli zaúčtované v dec. 2008 a automaticky prepočítané na eurá a aj preklopené do jan. 2009 a táto suma bola aj uhradená. Tak mi pri zaokrúhľovaní vznikli rozdiely v záväzkoch. Je ich asi dvadsať kusov fa a tie rozdiely sú napr 0,09 hal, 0,02 hal. Ako to varovnať v roku 2009 ak tieto haliere sú v centoch nula. Nedá sa to prepočítať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.