Zavrieť

Porady

Kutilka

Som niekto, kto by chcel pracovať z domu, aby som si mohla ráno odviesť deti do škôlky, popoludní sa s nimi viac hrať.
Viac ako štyri roky sa snažím, píšem inzeráty. Nedarí sa mi. Asi tri roky píšem na rôznych webových stránkach články o varení, aktivitách s deťmi. Tak pred rokom a mesiacom slovo dalo slovo a pustili sme sa s kamarátkou do tvorenia malého webu.

dobrenapady.info

Nájdete tam rady ako sa zahrať s deťmi, ako aktívne s nimi stráviť čas, či kam ísť s nimi do múzea, alebo kam ich dať do tábora, dokonca nájdete tu aj pracovné listy na učenie sa písať alebo základom matematiky, doplňovačky na vybrané slová, návody na masky a škrabošky, niekoľko pokusov, ktoré Vaše deti určite ocenia.
No a nakoniec moje obľúbené recepty.
Možno ma raz príde taký deň, keď budem môcť robiť len to, čo ma baví ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

    martina0203
    Držím palce, každý by chcel pracovať z domu, ak má deti a chce sa im viac venovať. Ja pracujem v MŠ a ak raz budem mať deti, budem mať dosť času sa im venovať, teda aspoň dúfam. Ak nie je čas, pre svoje deti si ho vždy každý nájde.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.