Zavrieť

Porady

kde hladat klientov na JU????

Mozno trivialna otazocka, ale ja s tym mam problem...
Doma robim zatial JU par zivnostnikom a chcela by som pribrat dalsich, tak som si dala par inzeratov, ale pri dnesnej konkurencii je to dost tazke...
Neviete mi poradit ako na to ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    manuska Pozri príspevok
    Mozno trivialna otazocka, ale ja s tym mam problem...
    Doma robim zatial JU par zivnostnikom a chcela by som pribrat dalsich, tak som si dala par inzeratov, ale pri dnesnej konkurencii je to dost tazke...
    Neviete mi poradit ako na to ???
    Viac ako inzeráty ti pomôžu referencie tvojich klientov. Zrejme majú známych, priateľov podnikateľov. Ak robíš svoju prácu kvalitne tak medzi rečou (hlavne teraz, ked DP je aktuálna téma) ťa spomenú svojim priateľom. A ak ťa pochvália, tak niektorí z nich možno si vypýta kontakt na teba.

    Ja som takto získal 90% momentálnej klientely. Inzerát nepomáhal, zbytočne vyhodené peniaze. Je pravda, že to ide pomalšie, ale presa...

    Robina je offline (nepripojený) Robina

    niekedy ani sama neviem Robina
    Mne sa na inzeráty ozvali len špekulanti a preto si už nedávam a postupujem ako v predchádzajúcom príspevku. Každý má nejakého známeho a pod. a z roka na rok je to viac a viac - len treba trpezlivosť. Stane sa, že aj odídu /tzv. najmúdrejší/, ale prídu ďalší. Aspoň sa vyselektuje normálna klientela.

    manuska je offline (nepripojený) manuska

    manuska
    Dakujem za prispevky, par klientov na odporucania som tak ziskala, ale asi naozaj treba trpezlivost

    kde hladat klientov na JU????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.