Zavrieť

Porady

zdravie

ahojtediagnostikovali mi virus hpv..lekar povedal ze na to nie su lieky a ze organizmus sam zvykne tento virus porazit..chodim uz dva roky na kontrolu a stale som na tom rovnako..chcem sa opytat ci niekto nema podobny problem a po pripade ako ho riesil?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    lucka:) Pozri príspevok
    ahojtediagnostikovali mi virus hpv..lekar povedal ze na to nie su lieky a ze organizmus sam zvykne tento virus porazit..chodim uz dva roky na kontrolu a stale som na tom rovnako..chcem sa opytat ci niekto nema podobny problem a po pripade ako ho riesil?dakujem
    No tak to,že organizmus zvykne vírus hpv poraziť sám je pre mňa novinka...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    lucka:) Pozri príspevok
    ahojtediagnostikovali mi virus hpv..lekar povedal ze na to nie su lieky a ze organizmus sam zvykne tento virus porazit..chodim uz dva roky na kontrolu a stale som na tom rovnako..chcem sa opytat ci niekto nema podobny problem a po pripade ako ho riesil?dakujem
    bez urážky ale čo to je za doktora?už aj ho zmeň lebo s tým vírusom HPV nie sú žarty, a ak ti doktor niečo thake povie ako ti povedal no neviem....

    lucka:) je offline (nepripojený) lucka:)

    lucka:)
    pasuliatko Pozri príspevok
    bez urážky ale čo to je za doktora?už aj ho zmeň lebo s tým vírusom HPV nie sú žarty, a ak ti doktor niečo thake povie ako ti povedal no neviem....
    a vies mi nieco poradit?alebo vies o tejto diagnoze nieco viac?po pripade ako sa da liecit?

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    lucka:) Pozri príspevok
    a vies mi nieco poradit?alebo vies o tejto diagnoze nieco viac?po pripade ako sa da liecit?
    Vírus HPV sa prenáša výlučne pohlavným stykom...spôsobuje rakovinu krčka maternice...no netreba robiť paniku....vyliečiť sa nedá, prežíva v tele a za určitých podmienok sa môže zaktivovať a sspôsobiť rakovinu krčka maternice...keď sa hovorí o očkovaní proti rakovine krčka maternice,je to práve proti vírusu HPV...v Tvojom prípade je už zbytočné...rozhodne treba zmeniť lekára, chodiť pravidelne na preventívne prehliadky...

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    syrik Pozri príspevok
    Vírus HPV sa prenáša výlučne pohlavným stykom...spôsobuje rakovinu krčka maternice...no netreba robiť paniku....vyliečiť sa nedá, prežíva v tele a za určitých podmienok sa môže zaktivovať a sspôsobiť rakovinu krčka maternice...keď sa hovorí o očkovaní proti rakovine krčka maternice,je to práve proti vírusu HPV...v Tvojom prípade je už zbytočné...rozhodne treba zmeniť lekára, chodiť pravidelne na preventívne prehliadky...
    Existuje viac ako 100 typov HPV, z ktorých väčšina je neškodná a vyvoláva len asymptomatickú infekciu – bez zjavných príznakov. Približne 40 typov sa prenáša pohlavným stykom a postihuje sliznicu pohlavného systému. Pätnásť z nich je rakovinotvorných, ktoré môžu spôsobiť vznik prekanceróznych lézií (predrakovinové stavy) alebo rakovinu krčka maternice. Tie nazývame aj vysokorizikové. Ostatné - nízkorizikové typy HPV môžu spôsobiť vznik genitálnych bradavíc, alebo lézie nízkeho stupňa, ktoré sa nevyvíjajú do rakoviny krčka maternice.
    http://www.rakovinakrckamaternice.sk/infekcia.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.