Zavrieť

Porady

CENOVA PONUKA

Začínam podnikať v oblasti sprostredkovania prace- hlavne brigady pre študentov, upratovania, opatrovania. Mohli by ste mi niekto prosím Vas poslať cenovú ponuku na tieto sluzby. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Ty chceš podnikať a nevieš aké náklady budeš na to mať? No nehnevaj sa, ale keď si nevieš spraviť cenník, nie si Ty bohvie aký podnikateľ. A dúfam že si si prečítal aspoň zákon. A si zaregistrovaný? Lebo ak áno, tak tam by si mal mať cenovú ponuku k nahliadnutiu.
    Naposledy upravil wagner : 25.02.09 at 17:35 Dôvod: pravopisná chyba

    saly2210 je offline (nepripojený) saly2210

    saly2210
    ja som chcela tie ponuky k nahliadnutiu aby som si vedela spravit nejaky obraz ale dakujem za tvoj postreh

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    saly2210 Pozri príspevok
    ja som chcela tie ponuky k nahliadnutiu aby som si vedela spravit nejaky obraz ale dakujem za tvoj postreh

    Navštív formy, ktoré tieto služby ponúkajú a tvár sa ako potenciálny zákazník, ktorého zaujíma, za aké ceny mu môžu služby poskytnúť. Keď si ideš kúpiť čokoľvek, tiež niekedy mapuješ konkurenciu, či nie?

    Maryanet je offline (nepripojený) Maryanet

    SZČO Maryanet
    Ahoj saly2210,ako si ďaleko s týmto??Ja idem na to robiť podnikateľský zámer,takže ja som ešte celkom, v začiatkoch.Ale budem rada ak poradíš v niečo,
    dík

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.