Zavrieť

Porady

Asi žlčník

Chcem sa opytat, ako sa moze prejaviť problem zo žlčníkom.Pretože mňa boli brucho tak ako keby ma štípalo v okolí pupka a pod žaludkom. Ale zo žalúdkom nemam nič. Ďakujem vám za radu
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
u doktora si bola?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
susanka13 susanka13

susanka13 je offline (nepripojený) susanka13

ne nebola.... chcem najprv zistit, ze co asi to moze byt...a potom by som chcela zajst
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Už si založila tretiu tému ohľadom tvojho zdrav. problému http://www.porada.sk/search.php?searchid=7581588
pred pár dnami to bol žalúdok, dnes už nie..
To si robíš srandu, alebo čakáš, že Ti niekto "vyveští" diagnózu na diaľku?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

susanka13 Pozri príspevok
ne nebola.... chcem najprv zistit, ze co asi to moze byt...a potom by som chcela zajst
.....a načo tam pôjdeš, keď už to budeš vedieť? Najdôležitejšie je určiť diagnózu-lieky si môžes nakúpiť v lekárni aj sama...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ja som pred operáciou žlčníka mala bolesti v strede medzi rebrami a trochu do pravej strany. Bolesti vystreľovali až medzi lopatkami. Boli to prudké krčovité pichľavé bolesti a pri zachváte som mala vracanie a hnačky aj 30 hodín. Mala som kamene na pravej strane pod prvým rebrom, bol silne zapalený a zahnisaný. Musel ísť vonku a aj keď som bola napichaná na operačný zásah laparoskopický, nakoniec ho museli vybrať klasický lebo hrozili komplikácie, nakoľko to bolo v poslednej chvíli. Odporúčam ísť na gastro vyšetrenie a nehádať čo to môže byť. Lekár sa pozrie aj na žalúdok aj na vredy aj na žlčník, takže čo najskôr tam zájdi.
0 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
Bohužial,dievčatá majú pravdu.Treba si zájst k obvodnému,aby ta odporučil na odborné vyšetrenie.My do teba nevidíme-nemáme rontgenové oči!
Vela štastia....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
susanka13 Pozri príspevok
ne nebola.... chcem najprv zistit, ze co asi to moze byt...a potom by som chcela zajst
no thakto to asi ťažko zistíš cho dlekárovi lebo to môže byť všeličo,a nie len dohady čo to asi môže byť a kúpiť si lieky.chod lekarovi a hotovo nevymýšlaj
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Tu naozaj nejde o to, aby sa tu diagnostikovali ochorenia, skôr rady pre tých, ktorí majú podobné diagnózy a aké majú skúsenosti s liečbou.... a pod.
úprimne, naozaj treba ísť k lekárovi, ktorý urobí kompletné vyšetrenie, event. ťa pošle na odborné vyšetrenie.
1 0
Šútorka Šútorka

Šútorka je offline (nepripojený) Šútorka

Ahoj Susanka, aj ja mávam bolesti žlčníka už asi osem rokov. Prvé problémy začali po narodení prvého dieťaťa. Ako sa prejavujú? Neviem či sa prejavujú u každého rovnako, ale mňa začne bolieť brucho, ako keď mám bolesti pri menštruácii a prechádza mi to postupne do krížov. Pri takomto záchvate sa musím pokrčiť až k zemi a počkať asi 5 minút, pokiaľ to prejde a predýchať to. Neviem či som Ti pomohla, ale prajem Ti skoré uzdravenie. Šútorka
0 0
deeda deeda

deeda je offline (nepripojený) deeda

Ja som už dlhšie bez žlčníka a tá bolesť bola iná. Priznaky, ktoré opisuješ Susanka, mám po ťažkom mastnom jedle. Predpokladám, že podráždený pankreas. Mne pomôže pankreolan, prísna dieta až hladovka. Keď bolesť trvá, určite lekárske vyšetrenia.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Šútorka Pozri príspevok
Ahoj Susanka, aj ja mávam bolesti žlčníka už asi osem rokov. Prvé problémy začali po narodení prvého dieťaťa. Ako sa prejavujú? Neviem či sa prejavujú u každého rovnako, ale mňa začne bolieť brucho, ako keď mám bolesti pri menštruácii a prechádza mi to postupne do krížov. Pri takomto záchvate sa musím pokrčiť až k zemi a počkať asi 5 minút, pokiaľ to prejde a predýchať to. Neviem či som Ti pomohla, ale prajem Ti skoré uzdravenie. Šútorka
No tak podľa opisu týchto bolestí to určite nie je žlčník...skôr nejaký gynekologický problém...
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
ja mam zlcnik vonku uz rok a pol. pri problemoch s nim mi bolo zle hlavne od zaludka. mala som take palive bolesti, ktore vyslahovali hore hrudnou kostou. pridalo sa silne palenie zahy a pocit plnosti. kdesi som citala, ze bolesti a stipanie okolo pupku mozu byt aj pri problemoch so slepym crevom alebo pri zapale vajecnikov. jednoznacne ten kto ma zlcnikove problemy,ma aj traviace problemy a to cim dalej tym viac sa stupnujuce.odporucam navu chirurga. ten spolahlivo rozpozna akutny stav a vyhnes sa moznym komplikaciam
0 0
danuľa danuľa

danuľa je offline (nepripojený) danuľa

Ahoj.Ja už vlastne ani neviem,že čo mi je.Absolvovala som komplet vyšetrení,a nič mi nenašli,stále ma trápi nevoľnosť a pocit dráždenie v okolí žalúdka a smerom na pravo.Mám pocit že to môže byť aj žlčník,len vlastne neviem ,môže žlčník bolieť?
0 0
Ivana 1511 Ivana 1511

Ivana 1511 je offline (nepripojený) Ivana 1511

Môže žlčník bolieť a stráááááááááášne, neznesiteľne. Viem o čom hovorím. Už ho mám odstránený.
0 0
danuľa danuľa

danuľa je offline (nepripojený) danuľa

Ale mňa to nebolí strašne,chvalabohu,ja pociťujem len dáke dráždenie,ťažkosť .
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Synovi diagnostikovali chronicky zapal zlcnika {K839}, mava len obcasne bolesti pod pr. rebrom a pocul nieco o kvapkach EMULIPS FORTE http://www.zdravie-z-prirody.com/pro...emulips-forte/, preto sa chcem spytat, ci ma niekto skusenosti s nimi. V lekarni ich nedostat iba cez internet.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
adi11 Pozri príspevok
Synovi diagnostikovali chronicky zapal zlcnika {K839}, mava len obcasne bolesti pod pr. rebrom a pocul nieco o kvapkach EMULIPS FORTE http://www.zdravie-z-prirody.com/pro...emulips-forte/, preto sa chcem spytat, ci ma niekto skusenosti s nimi. V lekarni ich nedostat iba cez internet.
...ak je niečo chronické , najlepšie je to skalpelom poriešiť a nie kvapkami ....
0 0
Jurivo Jurivo

Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

buchač Pozri príspevok
...ak je niečo chronické , najlepšie je to skalpelom poriešiť a nie kvapkami ....
Operácia by mala byť posledná možnosť. Každý orgán v tele má svoju úlohu a je to veľký zásah do organizmu keď sa odstráni. Treba riešiť chronický zápal a nie hneď rezať. Aspoň vidno ako si moderná medicína dokáže poradiť s chorobami.
2 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

adi11 Pozri príspevok
Synovi diagnostikovali chronicky zapal zlcnika {K839}, mava len obcasne bolesti pod pr. rebrom a pocul nieco o kvapkach EMULIPS FORTE http://www.zdravie-z-prirody.com/pro...emulips-forte/, preto sa chcem spytat, ci ma niekto skusenosti s nimi. V lekarni ich nedostat iba cez internet.
Emulips poznám v súvislosti s mojou kolegyňou, ktorá ho berie na chudnutie, už vypila pár flašiek, ale zatiaľ neschudla ale nedá si vysvetliť ... ale radšej ..... keď má niekto zbytočné peniaze
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

buchač Pozri príspevok
...ak je niečo chronické , najlepšie je to skalpelom poriešiť a nie kvapkami ....
..takze radsej to dat vybrat, aj ked nemava zlcnikove zachvaty..mozno aj bude musiet...totizto ma doporucene ist na CT zlcnika, cakame, kedy ho objednaju...o kvapkach cital na nete, je v zahranici, tak pockam na vysledok z CT teda
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať