Zavrieť

Porady

daňové priznanie FO typu A

Poradte prosím, chcem vyplniť daňové priznanie pre študenta elektronickou formou. Aj po stiahnutí programu vo formstudio a príslušného formulára z DRSR nemôžem formulár otvoriť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    určite nevyplníš DP elektronickou formou z jednoduchého dôvodu: s najväčšou pravdepodobnosťou nemáš k tomu aktivovanú autorizovanú elektronickú službu - elektronický podpis

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Vyplnila som na stránke daňového riaditeľstva daňové priznanie typ A, vytlačila a keď som išla tlačiť potvrdenie, v ľavom rožku mi oznámilo: Na stránke sa vyskytla chyba. Keď som na to ťukla, otvoril sa mi oznam s chybovým hlásením: riadok 421
    znak 5
    chyba: znamienko is undefined - nie je definované
    kód: 0
    Potvrdenie sa mi nedá vytlačiť.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Vyplnila som na stránke daňového riaditeľstva daňové priznanie typ A, vytlačila a keď som išla tlačiť potvrdenie, v ľavom rožku mi oznámilo: Na stránke sa vyskytla chyba. Keď som na to ťukla, otvoril sa mi oznam s chybovým hlásením: riadok 421
    znak 5
    chyba: znamienko is undefined - nie je definované
    kód: 0
    Potvrdenie sa mi nedá vytlačiť.
    Posúvam.
    Monika Kováčová
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Posúvam.
    Skús najskôr krížikom zavrieť okno - tlačový formulár DP A - myslím biele tlačivo, nie žlté polia, ktoré sa vypĺňajú. Ak nebudeš mať otvorenú tlač DP A, a dáš vo vyplňovacom formulári TLAČ POTVRDENIA, malo by ti to vytlačiť.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Monika Kováčová Pozri príspevok
    Skús najskôr krížikom zavrieť okno - tlačový formulár DP A - myslím biele tlačivo, nie žlté polia, ktoré sa vypĺňajú. Ak nebudeš mať otvorenú tlač DP A, a dáš vo vyplňovacom formulári TLAČ POTVRDENIA, malo by ti to vytlačiť.
    Tlačový formulár som mala zatvorený, vo vyplňovacom som dala tlač potvrdenia. Keď som išla tlačiť formulár, tak mi vypísalo logickú chybu, ale vytlačiť sa dalo. Potom som zatvorila a išla tlačiť potvrdenie. To mi ani nevytvorilo.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Tlačový formulár som mala zatvorený, vo vyplňovacom som dala tlač potvrdenia. Keď som išla tlačiť formulár, tak mi vypísalo logickú chybu, ale vytlačiť sa dalo. Potom som zatvorila a išla tlačiť potvrdenie. To mi ani nevytvorilo.
    Posúvam.

    daňové priznanie FO typu A

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.