Zavrieť

Porady

Zápočet pre 25 dní dovolenky

Ja by som sa chcel spytať takuto vec: nebol som evidovaný na urade prace ako nezamestnaný ale poberal som dávku v hmotnej núdzi, je mozne zapocitat toto obdobie do naroku na dovolenku (do poctu odpracovaných rokov)?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    taklen Pozri príspevok
    Ja by som sa chcel spytať takuto vec: nebol som evidovaný na urade prace ako nezamestnaný ale poberal som dávku v hmotnej núdzi, je mozne zapocitat toto obdobie do naroku na dovolenku (do poctu odpracovaných rokov)?
    Podľa § 103 ZP to nie je možné.

    taklen je offline (nepripojený) taklen

    taklen
    takze nemusim si nad tym dalej lamat hlavu? pretoze mi nevedeli odpovedat na tuto vec ani na inspektorate prace, ani na socialnom urade a na urade prace...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    taklen Pozri príspevok
    takze nemusim si nad tym dalej lamat hlavu? pretoze mi nevedeli odpovedat na tuto vec ani na inspektorate prace, ani na socialnom urade a na urade prace...
    V ZP § 103 je jasne uvedené, že sa počíta len obdobie evidencie.

    taklen je offline (nepripojený) taklen

    taklen
    hm, to bolo to obdobie dobrovolnej nezamestnanosti, ze nemusime chodit dvakrat do mesiaca sa hlasit ale len raz, to nebolo teda len tak teraz vidim, co uz...
    dik

    Zápočet pre 25 dní dovolenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.