Zavrieť

Porady

vyherné automaty

Ahojte,
prosím Vás poraďte mi niekto..... mám klienta, ktorý prevádzku herňu...jeho príjmy za minulý rok z automatov čiže provízia bola 350.000,- Myslím si že tento príjem nie je daňový, keďže automaty sa zdaňujú už na začiatku roka....prosím opravte ma ak sa mýlim.... ďakujem
aurika 1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    aurika1 Pozri príspevok
    Ahojte,
    prosím Vás poraďte mi niekto..... mám klienta, ktorý prevádzku herňu...jeho príjmy za minulý rok z automatov čiže provízia bola 350.000,- Myslím si že tento príjem nie je daňový, keďže automaty sa zdaňujú už na začiatku roka....prosím opravte ma ak sa mýlim.... ďakujem
    aurika 1
    arika, podľa mňa sa teda mýliš- z tej provízie sa samozrejme MUSÍ platiť daň z príjmu, lebo to, čo sa platí na začiatku roka z automatov rozhodne nieje daň z príjmu ale iná daň...
    Ak sa mýlim, opravte ma, ale myslím, že mám pravdu...

    aurika1 je offline (nepripojený) aurika1

    aurika1
    ....je to logicke aj ja si to myslím, ale môj klient ma o tom presviedča a na DU mi veru nevedia poradiť.....je jasne že nechce z toho platiť daň.....

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    aurika1 Pozri príspevok
    ....je to logicke aj ja si to myslím, ale môj klient ma o tom presviedča a na DU mi veru nevedia poradiť.....je jasne že nechce z toho platiť daň.....
    aurika, na DU ti nevedia poradiť??? , skor nechcú...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    aurika1 Pozri príspevok
    ....je to logicke aj ja si to myslím, ale môj klient ma o tom presviedča a na DU mi veru nevedia poradiť.....je jasne že nechce z toho platiť daň.....
    aurika, a ak nechce platiť z toho daň, tak obmením troška výrok V.I.Lenina a ja vravím- náklady, náklady, náklady

    aurika1 je offline (nepripojený) aurika1

    aurika1
    ...jasne, asi ho nepoteším..... ale vám veľmi pekne ďakujem...prajem Vám pekný večer.... dnes mám meniny, tak Vám pekne ďakujem za správnu radu...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    aurika1 Pozri príspevok
    ...jasne, asi ho nepoteším..... ale vám veľmi pekne ďakujem...prajem Vám pekný večer.... dnes mám meniny, tak Vám pekne ďakujem za správnu radu...
    Zlatka, tak všetko naj k meninám... a prečo na meniny pracuješ a nepiješ(me) ???

    Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

    Maaaria
    Poradaci. Viete mi poradit. uctujem firmu ktora ma dva vyherne automaty. Na konci mesiaca dostane tato firma proviziu podla nazberanych penazi v automate. Moja otazka znie, ci tento prijem (proviziu) uvadzam do DP k DPH do r.13, cize oslobodene prijmy.
    dakujem

    Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

    Maaaria
    Maaaria Pozri príspevok
    Poradaci. Viete mi poradit. uctujem firmu ktora ma dva vyherne automaty. Na konci mesiaca dostane tato firma proviziu podla nazberanych penazi v automate. Moja otazka znie, ci tento prijem (proviziu) uvadzam do DP k DPH do r.13, cize oslobodene prijmy.
    dakujem
    neviete poradit????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.