Zavrieť

Porady

Dom Bez koruny

Prosim Vas pekne da sa postavit dom bez koruny? Mate stym niekto skusenosty? Alebo ako ziskat peniaze na stavbu ked nam nema kto rucit nehnutelnostou.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    bosorka6669 Pozri príspevok
    Prosim Vas pekne da sa postavit dom bez koruny? Mate stym niekto skusenosty? Alebo ako ziskat peniaze na stavbu ked nam nema kto rucit nehnutelnostou.
    bosorka, nehnevaj sa moja, ale si riadna bosorka- dom bez koruny sa dá postaviť akurát tak z piesku, ale ako téma na odľahčenie, to nieje zlé

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ak viete kradnúť tak ako naši politici,banky a monopolné podniky ,neni problém.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    220870 Pozri príspevok
    Ak viete kradnúť tak ako naši politici,banky a monopolné podniky ,neni problém.
    Naši politici nekradnúúúúúúúúúúúúú, slúžia nám občanom, aby sa nám žilo dobre a od rána do večera pracujú pre náš blahobyt- pre nás celé noci nespia, nepravidelne sa stravujú a ak sa niečo nepodarí spraviť pre nás občanoc- majú z toho nesmierne výčitky svedomia...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    No ako vtip to nebolo zlé, ale bosorka určite myslela to, či im niekto poskytne úver na celú stavbu. Poskytne, pokiaľ príjem oboch manželov vysoko presiahne
    výdaje na rodinu a ešte zostanú finančné prostriedky na splátky úveru.
    Niektoré banky poskytujú úvery, kde ručíš tou nehnuteľnosťou, ktorú staviaš,
    či už je dokončená, alebo nie. Ako prvotná nehnuteľnosť je tam pozemok, ktorý predpokladám už máš, no a potom stavba. Ale ak nemáš ani pozemok, ani vysoký príjem, alebo postačujúci príjem na splátky, potom už len voliť stavbu stanu...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    ondrejvla Pozri príspevok
    No ako vtip to nebolo zlé, ale bosorka určite myslela to, či im niekto poskytne úver na celú stavbu. Poskytne, pokiaľ príjem oboch manželov vysoko presiahne
    výdaje na rodinu a ešte zostanú finančné prostriedky na splátky úveru.
    Niektoré banky poskytujú úvery, kde ručíš tou nehnuteľnosťou, ktorú staviaš,
    či už je dokončená, alebo nie. Ako prvotná nehnuteľnosť je tam pozemok, ktorý predpokladám už máš, no a potom stavba. Ale ak nemáš ani pozemok, ani vysoký príjem, alebo postačujúci príjem na splátky, potom už len voliť stavbu stanu...
    Vlastička, ja viem, že im chceš pomocť a možno to čo píšeš by sa dalo zrealizovať ešte pred rokom, dvoma, ale v dnešnej dobe banky už nechcú davať hypotéky a myslím si, že ked nemajú čím ručiť, tak v dnešnej situacii hypotéku nedostanú...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Vlastička, ja viem, že im chceš pomocť a možno to čo píšeš by sa dalo zrealizovať ešte pred rokom, dvoma, ale v dnešnej dobe banky už nechcú davať hypotéky a myslím si, že ked nemajú čím ručiť, tak v dnešnej situacii hypotéku nedostanú...
    No ale treba veriť, že sa doba zmení a "zámorie" dá príkaz na ukončenie krízy...
    Ale veľmi by som chcela, aby aj tí, čo sú nemajetní raz majetnými boli! Aj bez toho, aby nad nimi držala "pracovitú" ruku naša zvolená elita.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    ondrejvla Pozri príspevok
    No ale treba veriť, že sa doba zmení a "zámorie" dá príkaz na ukončenie krízy...
    Ale veľmi by som chcela, aby aj tí, čo sú nemajetní raz majetnými boli! Aj bez toho, aby nad nimi držala "pracovitú" ruku naša zvolená elita.
    a ty by si pracovala za ten poslanecký plat? Však to je žobračenka

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    bosorka6669 Pozri príspevok
    tak asi nam ostava len kupa bytu
    Asi tak, ale neboj sa, nemate všetko stratené, však na začiatok Vám ten byt postačí a nevieš, niekedy si ten domček aj naozaj postavíte...A kopu ľudí nemá ani ten byt, na začiatok stačí a dalej sa uvidí

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    bosorka6669 Pozri príspevok
    tak asi nam ostava len kupa bytu
    Želám ti, nech sa vám to podarí! Šťastie rodiny nie je len v dome, na lásku stačí aj taký priestor, kde je dvom dobre, a kde sú dvere pred ľudskou zlobou a závisťou zatvorené. Nech sa ti sen splní a nech váš byt vonia zdravím, šťastím a zdravými deťmi.

    bosorka6669 je offline (nepripojený) bosorka6669

    bosorka6669
    ondrejvla Pozri príspevok
    Želám ti, nech sa vám to podarí! Šťastie rodiny nie je len v dome, na lásku stačí aj taký priestor, kde je dvom dobre, a kde sú dvere pred ľudskou zlobou a závisťou zatvorené. Nech sa ti sen splní a nech váš byt vonia zdravím, šťastím a zdravými deťmi.
    dakujem ti pekne

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    bosorka6669 Pozri príspevok
    dakujem ti pekne
    Cmuk

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    bosorka6669 Pozri príspevok
    tak asi nam ostava len kupa bytu
    Je mi to divné. Dom chceš bez koruny a potom napíšeš, že tak nám ostáva len kúpa bytu. Nejak mi to "nehrá" dokopy.

    bosorka6669 je offline (nepripojený) bosorka6669

    bosorka6669
    Ferdosondo Pozri príspevok
    Je mi to divné. Dom chceš bez koruny a potom napíšeš, že tak nám ostáva len kúpa bytu. Nejak mi to "nehrá" dokopy.
    Ale s bytom ktory by som kupovala stym sa da rucit a hypotejku mi tak daju.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    V TV bol nedavno prispevok, ako si ludia stavali dom zo slamy a blata. Udajne ich stal velmi malo penazi, ale dost roboty. Vyzeralo to celkom dobre. Aj na internete som videla taketo domy, boli postavene v Amerike a nebyvali tam chudobni ludia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.