Zavrieť

Porady

omega začiatočne zostatky

Ahojte poraďaci,

idem robiť účtovníctvo jednému živnostníkovi za rok 2008 v programe Omega a neviem akým spôsobom nahodiť začiatočné zostatky (v návode sú 2 spôsoby :1. keď sa účtuje od začiatku účt. obd. a 2. keď sa účtuje v priebehu ..) zároveň sa Vás chcem spýtať ako ste s omegou spokojní najmä tí, ktorí ste mali možnosť pracovať aj s inými účt. softvérmi ,keďže ja mám zatiaľ len DEMO verziu a pozeral som že konkurencia ( money, pohoda) sú dosť lacnejšie, tak či mi ten rozdiel v cene bude stáť zato...
Vopred Vám ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    Firma - nastavenie - pokladnice a tam si vybrat konkretnu pokladnicu, dat "oprav" a v zalozke "zaciatocny zostatok" pridat polozku a dat kolko ten zostatok je...

    samozrejme zauctovany ID vymazat...

    keby cosik, prezvon, zavolam, mam to v t-mobile gratis po 19.00

    Adula je offline (nepripojený) Adula

    Adula
    Ja som pracovala len v Omege, robím 2 roky, takže dá sa povedať, že som začiatočníčka, ale program sa mi zdá dobrý. Aj poradia. Len teraz mali ten prechod na euro, troška nedopracovaný a muselo sa čakať doteraz, kým nevyšla nová verzia, ale ja som ináč spokojná. Uvidíme, čo povedia, ostatní.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Prosím vás, riešim problém s vnukom, študentom OA 4.ročníka, pracujú v škole v programe Omega, kde nastal problém pri ZS pokladnice, preto urobil ID na ktorom zaúčtoval ZS, ale tento sa nedá preniesť do pokladnice, je len v evidencii hlavnej knihy. Z tohoto dôvodu je teraz pokladnica v mínuse. Poraďte prosím, kde v tomto softe sa dá zaúčtovať ZS k 1.1. do pokladne a tak vyrovnať deficit medzi hlavnou knihou a pokladňou.
    Vopred ďakujem.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    andreaS Pozri príspevok
    Firma - nastavenie - pokladnice a tam si vybrat konkretnu pokladnicu, dat "oprav" a v zalozke "zaciatocny zostatok" pridat polozku a dat kolko ten zostatok je...

    samozrejme zauctovany ID vymazat...

    keby cosik, prezvon, zavolam, mam to v t-mobile gratis po 19.00
    Aďka ďakujem, idem ti volať, ja tento soft neovládam...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Aďka ešte raz ďakujem, problém je vyriešený, úloha do školy splnená.

    omega začiatočne zostatky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.