Zavrieť

Porady

príspevok na podnikanie

Aký je akuálny - najnovšie schválený príspevok na podnikanie - začínajúci živnostník?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    pánkoj Pozri príspevok
    Aký je akuálny - najnovšie schválený príspevok na podnikanie - začínajúci živnostník?
    Ďakujem
    Spýtaj sa na miestne príslušnom úrade práce. Je to rozdielne podľa regiónov.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    mirkoooo Pozri príspevok
    v súčasnosti je to približne 113000 - okrem Bratislavy
    nesúhlasím.
    - okresy s nižšou mierou nezamestnanosti - 2416€ /nielen Bratislava/
    - okresy s vyššou mierou nezamestnosti -3755,24€

    ktoré okresy kde patria ti povedia na ÚPSVaR

    rendy1 je offline (nepripojený) rendy1

    rendy1
    A neviete mi poradit,,,,ci mozem dostat prispevok,,aj ked som zamestnany,,,,a chcem si popri robote otvorit zivnost?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    rendy1 Pozri príspevok
    A neviete mi poradit,,,,ci mozem dostat prispevok,,aj ked som zamestnany,,,,a chcem si popri robote otvorit zivnost?
    Príspevok na samostatne zárobkovú činnosť určite nie. Podmienka evidencie na úrade práce je minimálne 3 mesiace

    rendy1 je offline (nepripojený) rendy1

    rendy1
    aha,,,a mam sancu ziskat daky prispevok na zacatie podnikania popri robote?? ci teda nemam sancu,,,ze ci stat nedotuje uplne kazde otvorenie zivnosti,,,teraz v krize,,,

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    rendy1 Pozri príspevok
    aha,,,a mam sancu ziskat daky prispevok na zacatie podnikania popri robote?? ci teda nemam sancu,,,ze ci stat nedotuje uplne kazde otvorenie zivnosti,,,teraz v krize,,,
    to určite nie. Ak však budeš mať dobrý projekt, môžeš sa uchádzať o dotáciu z eurofondov. Skús pogoogliť, napr. aj tu :

    http://poradna.etrend.sk/poradna-pro...ndy/92148.html

    rendy1 je offline (nepripojený) rendy1

    rendy1
    no ja konkretne idem kupit uz zabehnutu firmicku,,teda internetovy obchod,,,a uvazujem,,ci sa na take daco neda zohnat daky prispevook,,ale asi neda,,,iba pozicka,,

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    rendy1 Pozri príspevok
    no ja konkretne idem kupit uz zabehnutu firmicku,,teda internetovy obchod,,,a uvazujem,,ci sa na take daco neda zohnat daky prispevook,,ale asi neda,,,iba pozicka,,
    na to príspevky z eurofondov nie sú, takže len pôžička ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.