Zavrieť

Porady

Podnikateľský plán potraviny

Chcela by som sa opýtať, či má niekto vypracovaný podnikateľský plán na predajňu potravín, ak áno či by bol ochotný podeliť sa s ním?

Vie mi niekto poradiť, aké zákutia má podnikanie v predajni potravín?

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

    martina0203
    Možno pomôže :
    Naposledy upravil martina0203 : 02.03.09 at 17:24

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    jana.esf Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať, či má niekto vypracovaný podnikateľský plán na predajňu potravín, ak áno či by bol ochotný podeliť sa s ním?

    Vie mi niekto poradiť, aké zákutia má podnikanie v predajni potravín?

    Ďakujem.
    Ten vyhľadávač funguje, skúšala som a našla :
    Zakladatelsky podnikatelsky zámer

    judas 3 je offline (nepripojený) judas 3

    judas 3
    Ahojte,
    robím tiež podnikateľsky plán na predajňu potravín, prešiel som už kopu stránok (aj túto) a nič, takže ani nečakám že tu ho niekto bude mať, približnu predstavu o forme už mám, ale potreboval by som poradiť hneď na začiatku v prvom odseku mám problém:
    Voláma sa... bývam .... mám ukončené vzdelanie... (tie základne údaje o sebe)
    toto mi je jasné, to je v každom pláne ale potom bývaju takéto pokračovania:

    1,
    "Rozhodol som sa, že založím firmu prostredníctvom, ktorej budem vykonávať obkladačské práce a montáže drevených, plávajúcich podláh. Túto činnosť budem realizovať prostredníctvom môjho odborného zástupcu, XXXX, ktorý má na to príslušné vzdelanie. Má ukončenú stredné odborné učilište v odbore murár a má aj potrebné skúsenosti s týmito prácami."

    no a kedže ja mám tému predajňa potravín ale tá nieje medzi remeselnými živnosťami niesom si istý či môžem použiť toho "odborného zástupcu"

    2,
    Rozhodol som sa podnikať v stolárskom obore, na túto činnosť mám potrebné vzdelanie, keďže mám ukončený stolársky kurz.

    existuje nejaký "pradavačský kurz"?


    (v realnom živote nič nezakladám, takže netuším čo tam má byť [či ten zástupca či kurz] dostal som takúto tému v škole a bude to aj súčasť teoretickej časti maturitnej skúšky, takže tam nemôžem dať len tak niečo "abybolo" ale presne to potrebujem vedieť)

    Ďakujem

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Ak nemáš vzdelanie súvisiace s potravinami nájdi si stránku ruvz príslušného okresu tam zistíš čo potrebuješ aby si mohol prevádzkovať potraviny, ale v prvom rade to chce konzultáciu s príslušným pracovníkom ktorý ti bude schvaľovať prevádzku, vzdelanie nahrádza školenie o vykonávaní závažných epidemiologických činností aj to vykonáva ruvz(regionálny úrad verejného zdravotníctva) ostatné čo tu prečítaš je len mlátenie prázdnej slamy.

    Podnikateľský plán potraviny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.