Zavrieť

Porady

Samočinný reštart PC

Má niekto skúsenosť so samočinným reštartom PC .
Vymenil som už zdroj , grafickú kartu , mám už aj novú zvukovú kartu , nové RAM . Už som z toho zúfalý . Ďakujem za HELP . . .

MB: PC CHIPS socket 754 , AMD Sempron 2000+ , 2G RAM , 80 G HDD , Ge force 6200 256MB , Sound Blaster Audigi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AVKCOMPS je offline (nepripojený) AVKCOMPS

    AVKCOMPS
    Skúšali ste vymeniť aj MB? Aj základná doska môže spôsobovať samočinný reštart. Skúste je vymeniť ak máte za akú. Keďže je to starší model skúste sa po nej poobzerať v nejakom bazáre nakoľko sa už tieto dosky nevyrábajú. Ale môžu byť aj niekde v dopredaji. Skúste a dajte vedieť.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Čo znamená "Samočinný reštart"? (viem, čo to je, ale ako sa to prejaví? V ktorej časti práce na PC sa to stane? Pri štarte? Kedykoľvek? Po spustení nejakej aplikácie?)

    vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

    vyr skalny
    Pocitac sa moze restartovat aj preto ze sa prehrieva. Tiez som to kedysi riesil, stacilo vybrat a poriadne vycistit chladic od bordelu, teplota klesla a odvtedy no problem. Ale predpokladam ze teplotu uz mas vyriesenu ked si v stadiu vymeny komponentov takze to len tak na okraj.

    pisc je offline (nepripojený) pisc

    pisc
    mne na jednom kompe po rachnuti zdroja a jeho vymene restartoval pri zapinani.. akonahle vybehlo windowsacke welcome, uz to mohlo byt zapnute aj 3 dni.. skusal som vymenu vsetkeho okrem MB, takze chybu predpokladam tam, ale nechapem, ze to robilo len pri nabiehani..

    ricco24 je offline (nepripojený) ricco24

    ricco24
    Tak chyba moze byt v HW smere uz jedine v MB ... A kedze ste uz vymienali nejake HW tak v nastaveni softwaru mate dufam jasno. Pokial nie skuste zresetovat(preflashovat) bios popripade preinstalovat system.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Reštartovanie PC, okrem chyby v HW, môže spôsobiť konflikt priradenie prostriedkov zavádzaných ovládačov v pamäti a/alebo chyba v MBR a tabuľke FAT32 a vyššie... Nemusí to jednoznačne byť HW problém. Viem umelo nasimulovať reštart PC s krátkou modrou obrazovkou, ktorá zahlási konflikt a reštartuje PC ... Pritom použijem dve po sebe pustené, komerčné aplikácie.

    Samočinný reštart PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.