Zavrieť

Porady

Velkoobchod

Chcem sa opýtať. Kde nakupujú elektrospotrebiče obchodníci? Určite nie priamo od výrobcu.
Kde také velkosklady najdem alebo ako sa to nakupuje?
Mám internetový obchod na webareal.sk su lacný len 6,24 € na mesiac.
Poradte. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

    poisonkatka
    nechapem, co ma spolocne umiestnenie tvojho e-shopu s tym, co vlastne chces po nas..mne to pripada ako reklama na tu stranku...:-))

    inak ja si tiez chcem u nich zriadit e-shop, ale teraz to riesim trosku lepsim systemom

    Jozef_E je offline (nepripojený) Jozef_E

    Jozef_E
    nie nieje to reklama, len hladam velkoobchod zo spotrebicmi a nemozem taky najst :-(
    a akym systemom to reisis?

    convict je offline (nepripojený) convict

    Detailista convict
    Stačí si vygoogliť "velkoobchod spotrebice" a určite nájdeš firmy ktoré majú vo svojej činnosti napr.

    Dovoz a distribúcia DVD rekordérov, systémov domáceho kina, prenosných audio a video zariadení, prístrojov pre domácnosť.

    alebo

    Veľkoobchod s elektronikou - voľne stojace spotrebiče, zabudovateľné spotrebiče, kalkulačky, fotoaparáty, hodinky, LCD televízory, kancelárska technika, biela technika, čierna technika

    atď...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.