Zavrieť

Porady

WIFI

mam problem mam doma BELKIN Wireless G router-2.4Ghz-802.11g. Nainštaloval som si to podla navodu. počitač mi tu wifinu najde pripoji sa knej ale internet mi vobec nejde . Ma niekto stym skusenosti?
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Dobre si nakonfiguroval WANko ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cyro1 cyro1

cyro1 je offline (nepripojený) cyro1

možeš mi povedat čo to je to WANko? som v tom novy? dik
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
cyro1 Pozri príspevok
mam problem mam doma BELKIN Wireless G router-2.4Ghz-802.11g. Nainštaloval som si to podla navodu. počitač mi tu wifinu najde pripoji sa knej ale internet mi vobec nejde . Ma niekto stym skusenosti?
Aky mas net? Telecom alebo wifiprovidera?
0 0
cyro1 cyro1

cyro1 je offline (nepripojený) cyro1

od T-comu dsl s modemom Glitel GT-318RI
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Najlepšie je ho nepoužiť :-D sorry za tu iróniu ale shitnejsi router som nevidel.... Skus ho najpr "reštartnúť".... a čo nejde? ale "LEDky" svietia na tom routri? popíš svoj problém presnejšie....
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

No podľa mňa si nespustil wifi na routeri.
http://www.t-com.sk/ImgCont/zakaznic...l_GT-318RI.pdf

ale ako sa dívam, tak tam nemáš wifi.
http://www.glitel.sk/318ri.htm
Naposledy upravil Braňo : 04.03.09 at 15:03
0 0
cyro1 cyro1

cyro1 je offline (nepripojený) cyro1

počitač mi ho najde aj pripoji sa knemu ale nejde internet.svietia mi kontrolky internet ale wireles mi nesvieti. ale počitač mi najde wifinu. už mi to niekedy išlo len som musel formatovat počitač tak som nainštaloval znova wifinu a teraz nejde
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

ja mám trochu iný problém, cez wifi už máme napojený jeden počítač a teraz sa snažím napojit notebook, pripojí ma napočítam presne do 5 a opäť ma odpojí.......
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Tvoja sieť vyzará veľmi hrubo asi takto.... PC sa cez wifi pripojí na router. Router sa pripojí cez modem (login a password dodaný T-comom) na sieť a následne router Ťa prepojí.
Na 99% nemáš zriadené pripojenie na internet cez modem. Musíš zabezpečiť cez ppp/pppoe aby router zadal heslo a "vytočil" pripojenie. Následne niekde musí byť tlačidlo - pripojiť - a musí sa Ti zobraziť IP adresa v nastavovacej obrazovke routera. Ale nie v tvare 195.168.XXX.XXX lebo to vnútorná IP adrtesa. T-com má tuším začiatok 78.XXX.XXX.XXX ale možno sa mýlim :-D
0 0
cyro1 cyro1

cyro1 je offline (nepripojený) cyro1

takže mam zno nainštalovat aj modem od t-comu? aj ked mi cez kabel normalne net ide?
0 0
cyro1 cyro1

cyro1 je offline (nepripojený) cyro1

takže mam nainštalovat znova modem od T-comu aj ked net po kably ide?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No modem a router sa neinstaluje, ale konfiguruje (nainstalovat sa da aplikacia, cez ktoru sa pripajas von, ale aj bez nej to funguje)
Ten modem ma fakt zvlasnu konfiguraciu (uz som ho raz nastavoval, bolo to uz davno, ale viem, ze som nadaval)
Ak ti net po kably ide, tak to mas potom dobre (ako pisal brano, wifi to nema, tak co chces intalovat ??)
Ak pises, ze NET po kably ide, takze aspon na jednom PC NET mas
EDIT (bez editu) teraz som si vsimol, ze v prvom prispevku pises, ze mas Belkin a v dalsom pises, ze mas Glitel. No 2 routery za sebou to nieje moc dobre riesenie, ten glitel by som dal do rezimu bridge a pppoe by som nastavil na belkine.
Ale este asi raz by to chcelo popisat ako to vsetko mas poprepajane atd ....
0 0
cyro1 cyro1

cyro1 je offline (nepripojený) cyro1

tak mam znova nainštalovat modem od t-comu?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Niekto sa ti tu snazi poradit a ty namiesto toho aby si napisal co a jak, tak si melies svoje
0 0
tigaki tigaki

tigaki je offline (nepripojený) tigaki

pozri sa na stranku t-comu - do konca febr. bolo treba nainštalovať firemware - neviem či sa to tak píše,alebo volaj si ich technickú pomoc,
0 0
tigaki tigaki

tigaki je offline (nepripojený) tigaki

choď na sranku t-comu - do konca februara sa malo nainštalovať firmeware - neviem či sa to tak píše - alebovolaj ich technickú pomoc
0 0
cyro1 cyro1

cyro1 je offline (nepripojený) cyro1

sory omylom to pošlem 2 krat. ten firemware som nainštaloval co bolo na T-com stranke. skusim to ako to napisal Fero11
0 0
cyro1 cyro1

cyro1 je offline (nepripojený) cyro1

tak som to skušal a stalemi piše nemože byt pripojen a siet lebo siet nepridelila tomuto počitaču sietovu adresu
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ak nenapisec co a jak mas, tak ti sotva niekto poradi (podla prispevkov, mas 2 routery, je to tak ??)
0 0
cyro1 cyro1

cyro1 je offline (nepripojený) cyro1

ano mam jeden od T-comu a druhy wifi router. proste ked idem podla inštalačneho cd od wifi routeru tak sa mi počitač nepripoji na internet ale počitač ho najde . wifi na počitači najde wifi router len sa mi neda pripojit na internet.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať