Zavrieť

Porady

Notebook pre teneagera.

Čo poviete na tento notebook pre 17 ročného chalana. Chce tam viesť agendu do školy a nejaké hry ako Battlefield alebo ComandC...
Čo myslíte?
http://www.bgslevi.sk/main.aspx?cls=...&pro_id=355581
Naposledy upravil everel : 04.03.09 at 18:58
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Až na to, že tvoj link nefunguje. Prepáčte, už mi ide.....vypísalo mi, že nemám oprávnenie... Zaujímavá mašinka, myslím, že pre študáka vhodné. Ako to bude so súčasnými grafickými hrami nemám skúsenosť, grafika na mini notebook veľmi dobrá, len gigová ramka môže byť prekážkou viacerým aplikáciam, či hrám.
    Naposledy upravil domenico.office : 04.03.09 at 19:09

    mattonik je offline (nepripojený) mattonik

    mattonik
    pri tom prvom modely je naozaj skoda takej malej ramky lebo naozaj ma velmi dobru grafiku na taky subnotebook, problem vsak moze byt, hlavne pri hrach jeho rozlisenie a procesor, ktory je naozaj do takychto typov notebookov. Nie je slaby ale na hry typu battlefield 2 a nove cnc by som si s nim netrufal...
    ten druhy vyzera tiez zaujimavo, hlavne za tu cenu teda trosku horsia grafika, ale myslim ze to nevadi. len to uz je naozaj desktop replacement so 4giga ramky, no neviem ci sa to vyuzije taky stroj, je to naozaj dost, hlavne ak to chce vlacit do skoly a podobne, tak pri 6clankovej baterii si s tym viac ako 2-3 hodinky neuzije...ak ho vsak nemieni velmi vyuzivat na bateriu, tak nie je problem...
    Naposledy upravil mattonik : 04.03.09 at 23:07

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Ak chce mlátiť hry tak jednoznačne ten Asus - pokiaľ porovnávame len tie dva linky čo sú uvedené. Niektoré najnovšie hry na tom nebudú bežať vôbec, alebo len na minimálnych nastaveniach. Pre teenagera nie je žiadna grafika v notebooku dosť silná, veľká, dobrá a výkonná (môj názor).

    Notebook pre teneagera.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.