Zavrieť

Porady

Odborné témy v kaviarni - chyba :(

Nováčikovia pridávali nové témy do kaviarni, pretože tu bola chyba ktorú som si nevšimol. Prejavilo sa to keď išli cez horné tlačítko "Pridať tému".
Vtedy nešli nováčikova, ktorí neboli schválení (toto som zaviedol kvôli nováčikom čo as tu snažili robiť chaos) cez formulár na výber rubriky, ale ich to dalo priamo do kaviarne.
Všimol som si to keď som teraz zapracoval novinku do výberu rubriky. Dúfam že aj táto novinka vylepší systém zaraďovania nových tém. Užívatelia teraz maju po kliknuti na rubriku popis a upozornenie aby zvazili ci ich otazka suvisi so zameranim rubriky.

Takze sa ospravedlnujem za chaos v kaviarni, este to tam precistim
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Richard, keď sa už robia tie zmeny ...

    Nešlo by viac zvýrazniť VYHĽADÁVAČ ?

    Ja som bola členkou už viac mesiacov,stále som poznala iba ten v jednotlivých témach. Až potom mi skúsenejší poraďáci poraďili "ten hlavný", ktorý som si dovtedy dávala do súvislosti iba s novou témou.

    Porada je zo dňa na deň obsiahlejšia, denne pribúdajú duplicitné témy a následne linky a odkazy na staršie príspevky.
    Myslím, že by to pomohlo

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    No veru zmeny sa robia, je rozrobených dosť veľa zmien , máme aj nové programátorské posily
    Vyhľadávanie chcem zdôrazniť, ale neviem čo máš presne na mysli.

    "stále som poznala iba ten v jednotlivých témach"

    Ty si nevidela hore to vyhľadávanie, ale zato si si všimla že každá téma ma tlačítko hľadať? Skôr by som predpokladal, že ľudia si nevšimnú to vyhľadávanie v rubrike či téme.

    Či máš na mysli rozšírené vyhľadávanie?

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Richard Pozri príspevok
    Nováčikovia pridávali nové témy do kaviarni, pretože tu bola chyba ktorú som si nevšimol. Prejavilo sa to keď išli cez horné tlačítko "Pridať tému".
    Vtedy nešli nováčikova, ktorí neboli schválení (toto som zaviedol kvôli nováčikom čo as tu snažili robiť chaos) cez formulár na výber rubriky, ale ich to dalo priamo do kaviarne.
    Všimol som si to keď som teraz zapracoval novinku do výberu rubriky. Dúfam že aj táto novinka vylepší systém zaraďovania nových tém. Užívatelia teraz maju po kliknuti na rubriku popis a upozornenie aby zvazili ci ich otazka suvisi so zameranim rubriky.

    Takze sa ospravedlnujem za chaos v kaviarni, este to tam precistim
    Ja sa snažím po večeroch a poctivo presúvam......už som toho napresúvala až až...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Richard Pozri príspevok
    No veru zmeny sa robia, je rozrobených dosť veľa zmien , máme aj nové programátorské posily Držím palce!
    Vyhľadávanie chcem zdôrazniť, ale neviem čo máš presne na mysli.
    ...aby nejako bilo do očí
    (závisláci už vedia, kde majú hľadať, vyhľadávanie skôr robí problém občasným a novým členom )

    "stále som poznala iba ten v jednotlivých témach"

    Ty si nevidela hore to vyhľadávanie, ale zato si si všimla že každá téma ma tlačítko hľadať? Presne tak! Tam je to nejako v úrovní príspevku., viac na očiach.Nenapadlo ma rolovať hore, či neexisuje aj iný vyhľadávač
    O hlavnom vyhľadávači som ako začiatočník netušila. Hoci som si to tlačítko všimla, najako mi splývalo s okolím a skôr som ho dávala do súvisu s pridaním témy

    Skôr by som predpokladal, že ľudia si nevšimnú to vyhľadávanie v rubrike či téme.

    Či máš na mysli rozšírené vyhľadávanie? moc nevyužívam.Po prekonaní "greenhornovských čias " všetko čo hľadám, nájdem cez hlavný vyhľadávač
    ...v príspevku

    Odborné témy v kaviarni - chyba :(

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.