Zavrieť

Porady

Studna a kvalita vody

Zdravim.
Potrebujem poradit ohladne filtru na vodu zo studne.
Dal som si robit rozbor vody a zistilo sa ze voda zo studne co je jediny zdroj vody v dome ma nevyhovujuce namerane hodnoty.Preto potrebujem zvolit adekvatne riesenie.
Vo vode mame velmi vysoke hodnoty dusicnanov az 100.Pritom norma je 50 pre dospeleho a 15 pre dieta.Zelezo mame tiez zvysene na 0,8 norma je 0,2.
Mangan mame 0,06 norma je 0,05.Potreboval by som skladbu filrov aby sa mi namerane hodnoty znizili.Ma prosim niekto s tymto nejaku skusenost.Uvital by som nejaku radu.Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Skus sa opýtať cez kontakty na www.regenetix.sk, či filtre toho chlapíka dokážu prefiltrovať to čo máš u seba vo vode.

    convict je offline (nepripojený) convict

    Detailista convict
    dolfort Pozri príspevok
    Skus sa opýtať cez kontakty na www.regenetix.sk, či filtre toho chlapíka dokážu prefiltrovať to čo máš u seba vo vode.
    Tu by som to bral ale s rezervou pokial sa objavi nieco ako

    odporúča MUDr. xxxx YYY PhD.

    Vlado36 je offline (nepripojený) Vlado36

    Vlado36
    Mám veľa spoločné s menovanou firmou. Nechcem sa vnucovať, ale ak máte naozaj také hodnoty dusičnanov a naďalej to chcete riešiť, môžem Vám zariadenie na odskúšanie zapožičať.

    Vlado36 je offline (nepripojený) Vlado36

    Vlado36
    neviem Vám odpovedať, lebo nemám 5 príspevkov a program mi preto nedovolí poslať týmto spôsobom pre Vás súkromnú správu. Ak chcete kontaktujte ma na firemný e-mail a všetko Vám zodpoviem. Nájdete ju na našom webe. To je všetko čo pre Vás v tejto chvíli môžem spraviť.

    Studna a kvalita vody

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.