Zavrieť

Porady

zaúčtovanie miezd z Olympu v Omege

Ahoj poraďáci. Neviem, či mi bude vedieť niekto objasniť účtovanie. Mzdy spracovávam na OLYMPE a účtujem v OMEGE. Keď v Olympe vygenerujem výplatu a urobím export predkontácií do Omegy, automaticky sa mi vytvorí interný doklad so zaúčtovaním, kde sa mi zaúčtuje mzda, ktorá sa má vyplatiť zamestnancovi na účet zápisom 331/221. Keď však idem už z BÚ uhradiť mzdu zamestnancovi na účet - zápis je opäť 331/221. Zostatok BÚ mi sedí, ale nie je mzda na 331 dvakrát zaúčtovaná? Alebo mám špatne nastavené účty v Olympe? Vie mi to niekto objasniť? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Neviem o akých účtoch v Olympe hovoríš ale ja som prišla na to že v Omege musíš po vygenerovaní ID doplniť analytické účty až potom ti zápis "ozelenie" teda dostane príznak zaúčtovania.

    IOB je offline (nepripojený) IOB

    vydatá IOB
    Maruška54 Pozri príspevok
    Neviem o akých účtoch v Olympe hovoríš ale ja som prišla na to že v Omege musíš po vygenerovaní ID doplniť analytické účty až potom ti zápis "ozelenie" teda dostane príznak zaúčtovania.
    Ide o nastavenie účtov v Olympe v personalistike zamestnanca, ktorému sa vypláca mzda na osobný účet

    zaúčtovanie miezd z Olympu v Omege

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.