Zavrieť

Porady

opera

Porebujem poradit mam nainstalovanú Operu a zmyzol mi ten riadok do ktorého sa píšu adresy nevie mi niekdo poradit ako ju dat naspet.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    rasbal Pozri príspevok
    Porebujem poradit mam nainstalovanú Operu a zmyzol mi ten riadok do ktorého sa píšu adresy nevie mi niekdo poradit ako ju dat naspet.
    Neviem, ktorú jazykovú verziu máš, ale v českej je to

    Zobrazit > Lišty > Lišta prubehu

    v anglickej verzii to bude View > Toolbar > Address Bar

    rasbal je offline (nepripojený) rasbal

    rasbal
    mam to zafajknuté ale lišta sa nezobrazila ani tak a mam česku verziu už som tu operu aj preinstaloval na novšu verziu a lista tam neni som zufaly

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    rasbal - tak ako ti to poradil chobot to funguje. Tiež používam Operu a ak si nezafajknem "Lišta průběhu" tak nevidím ten riadok. Ak to vrátim späť, riadok sa ukáže. Tak predpokladám že budeš mať niečo poškodené v inštalácii Opery alebo v registroch.
    Skús to tak, že odinštaluješ Operu, kompletne prehliadneš disk a zmažeš všetky adresára ktoré po odinštalovaní Opery zostali. Ideálne by bolo ak by si aj z registrov odstránil všetky záznamy o Opere. Ale toto sprav len ak vieš čo robíš, mohlo by sa stať že po editácii registrov už PC nenabehne. Potom prečisti PC a registre od poškodených a nepoužívaných súborov napríklad programom CCleaner alebo RegCleaner.
    Reštartuj PC, nainštaluj Operu znovu a daj pozor aké zmeny robíš pri jej nastavovaní.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    rasbal Pozri príspevok
    Dakujem podarilo sa to.
    A mohol by si aj napísať, ako sa to podarilo?

    Čo keď v budúcnosti niekto bude mať rovnaký problém?

    rasbal je offline (nepripojený) rasbal

    rasbal
    Otvoril som zlošku nástroje potom som klikol na nastavenie objavila sa tabulka dal som pokročilé volby vlavo som klikol na listy a menu a v pravom hornom okienku som mal opera standart a hned pod tým som mal opera standart (zmeneno) to som prehodil z toho opera standart na to opera standart (zmeneno) dal so ok a chybajúci riadok sa objavil.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    rasbal Pozri príspevok
    Otvoril som zlošku nástroje potom som klikol na nastavenie objavila sa tabulka dal som pokročilé volby vlavo som klikol na listy a menu a v pravom hornom okienku som mal opera standart a hned pod tým som mal opera standart (zmeneno) to som prehodil z toho opera standart na to opera standart (zmeneno) dal so ok a chybajúci riadok sa objavil.
    Dá sa aj tak , že klikneš pravým tlačítkom Mickyho na tú ktorú lištu a objaví sa ti " Přispúsobit " a potom už len upravuješ nastavenia .

    rasbal je offline (nepripojený) rasbal

    rasbal
    To som skúšal ale cez to mi to mne osobne nešlo neviem preco islo mi to len tak ako som to uviedol.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.