Zavrieť

Porady

Daňové priznanie – pomoc pri riešení

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="ProgId" content="Word.Document"><meta name="Generator" content="Microsoft Word 9"><meta name="Originator" content="Microsoft Word 9"><link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/Jaroslav/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <woNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} p.MsoEnvelopeAddress, li.MsoEnvelopeAddress, div.MsoEnvelopeAddress {margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:0cm; margin-left:144.0pt; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; mso-element:frame; mso-element-frame-width:396.0pt; mso-element-frame-height:99.0pt; mso-element-frame-hspace:7.05pt; mso-element-wrap:auto; mso-element-anchor-horizontal:page; mso-element-left:center; mso-element-top:bottom; mso-height-rule:exactly; font-size:12.0pt; font-family:Arial; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; text-decoration:line-through; text-line-through:double; vertical-align:super;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Pekný deň
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o:p></o:p>
Vedel by mi tu niekto pomôcť, do ktorého riadku v tlačive daňového priznania FO A, mám uviesť „sumu“ daň vyberanú zrážkou podľa § 43 ods. 3 písm. j) z tlačiva potvrdenie o príjmoch z riadku 11 (Úhrn zúčtovaných a vyplatených príjmov zo závislej činnosti [§ 5 ods.1 písm. a) až g) zákona] v peňažnej i nepeňažnej forme, z ktorých sa daň vyberá zrážkou podľa § 43 zákona) ?
Spočítavajú sa sumy s riadkov 01 a 11 z potvrdenia o príjme a uvedú sa do r. 32 na tlačive daňového priznania FO A ?
Taktiež neviem kam mám uviesť náhradu pri PN, tú mi zamestnávateľ v potvrdení dopísal ručne mimo riadkov.
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o:p></o:p>
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    tomas5 Pozri príspevok
    <META content=Word.Document name=ProgId><META content="Microsoft Word 9" name=Generator><META content="Microsoft Word 9" name=Originator><LINK href="file:///C:/DOCUME%7E1/Jaroslav/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml" rel=File-List><STYLE> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} p.MsoEnvelopeAddress, li.MsoEnvelopeAddress, div.MsoEnvelopeAddress {margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:0cm; margin-left:144.0pt; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; mso-element:frame; mso-element-frame-width:396.0pt; mso-element-frame-height:99.0pt; mso-element-frame-hspace:7.05pt; mso-element-wrap:auto; mso-element-anchor-horizontal:page; mso-element-left:center; mso-element-top:bottom; mso-height-rule:exactly; font-size:12.0pt; font-family:Arial; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; text-decoration:line-through; text-line-through:double; vertical-align:super;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </STYLE> Pekný deň
    <!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><?xml:namespace prefix = o /><o:p></o:p>
    Vedel by mi tu niekto pomôcť, do ktorého riadku v tlačive daňového priznania FO A, mám uviesť „sumu“ daň vyberanú zrážkou podľa § 43 ods. 3 písm. j) z tlačiva potvrdenie o príjmoch z riadku 11 (Úhrn zúčtovaných a vyplatených príjmov zo závislej činnosti [§ 5 ods.1 písm. a) až g) zákona] v peňažnej i nepeňažnej forme, z ktorých sa daň vyberá zrážkou podľa § 43 zákona) daň vybranú zrážkou do riadku 63 ?
    Spočítavajú sa sumy s riadkov 01 a 11 z potvrdenia o príjme a uvedú sa do r. 32 na tlačive daňového priznania FO A áno ?
    Taktiež neviem kam mám uviesť náhradu pri PN, tú mi zamestnávateľ v potvrdení dopísal ručne mimo riadkov. túto sumu nedávaš nikde, nie je to príjem podliehajúci dane z príjmu
    <!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o:p></o:p>
    Ďakujem
    odpoveď v texte

    Daňové priznanie – pomoc pri riešení

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.