Zavrieť

Porady

cena vody v domácnosti

Mohla by som sa spýtať, kolko platíte za m3 vody v bytoch? teraz sme ešte nemali vyúčtovanie za rok 2008, ale za predchádzajúci to bolo 57,83 Sk,čiže 1,92 eura, zdá sa mi to dosť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

    bunovaa
    myslela som tým studenú vodu

    sme 3-členná rodina vo vlastnom 2-izbovom byte a platíme 133,31 eura /4016 Sk/. Je v tom zahrnuté všetko-včetne elektriny, plynu a poplatkov za užívanie bytu. A to máme vlastné kúrenie a vodu si zohrievame sami. Bývame v Novomestskom okrese a chcela by som vedieť či aj inde je tak draho. Ďakujem

    Julian je offline (nepripojený) Julian

    Julian
    bunovaa Pozri príspevok
    myslela som tým studenú vodu

    sme 3-členná rodina vo vlastnom 2-izbovom byte a platíme 133,31 eura /4016 Sk/. Je v tom zahrnuté všetko-včetne elektriny, plynu a poplatkov za užívanie bytu. A to máme vlastné kúrenie a vodu si zohrievame sami. Bývame v Novomestskom okrese a chcela by som vedieť či aj inde je tak draho. Ďakujem
    Choď na stránku URSO, klikni si na rozhodnutia a dozvieš sa všetko čo Ťa bude zaujímať ohľadom vody, tepla, plynu atď a na celom Slovensku.

    charonme je offline (nepripojený) charonme

    charonme
    bunovaa Pozri príspevok
    Je v tom zahrnuté všetko-včetne elektriny, plynu ... A to máme vlastné kúrenie a vodu si zohrievame sami.
    co na veci meni skutocnost, ze si kurite sami? Vsak ak ten poplatok zahrna vsetky energie tak je jedno ci si z tych energii zohrejete vodu sami alebo vam uz v ramci tych istych energii pride voda zohriata niekym inym.

    A inde je aj drahsie.

    cena vody v domácnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.