Zavrieť

Porady

Kto pomôže študentovi VŠ s prácou z programovania?

Ahojte,
môj synovec je prvák na VŠ a potrebuje pomoc s prácou z programovania.
Je niekto na porade, kto sa rozumie programovaniu a je ochotný stráviť nejaký čas na študentskej práci?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No ak mu to nejde, tak nech sa to rychlo douci, pretoze to bude potrebovat. Ak je prvak, tak urcite nedostali nejake extra tazke zadanie (predpokladam, ze dostali nejake zadanie v C jazyku, ktore su kazdy rok tie iste, nech popozera po nete uz po hotovom zadani, alebo nech kontaktuje starsich spoluziakov)
    Aka je to univerzita ?

    ajka2 je offline (nepripojený) ajka2

    ajka2
    Je to fakulta elektrotechniky a informatiky na TU v Košiciach.
    Nejaké kontakty už nadviazal, ale chcela som zistiť, či by sa na tejto super stránke nenašiel niekto, s kým by mohol komunikovať, ak by mal nejaký problém, pretože z jeho okolia mu nemá veľmi kto pomôcť, jediné tí spolužiaci.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ja tiez chodim na TUKE, ale niesom informatik ani ziadny iny odbor kde sa studuje programovanie (mal som to len v prvom semestry (tam su si vsetky odbory rovne)).
    Nech chlapec zajde na http://www.tu-ke.com/forum/index.php?www a tam nech sa informuje, alebo nech navstivi aj FTP (pokial je na jedlikovej tak nech pozre na sieti je vsetko

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    Fero11 Pozri príspevok
    Ja tiez chodim na TUKE, ale niesom informatik ani ziadny iny odbor kde sa studuje programovanie (mal som to len v prvom semestry (tam su si vsetky odbory rovne)).
    Nech chlapec zajde na http://www.tu-ke.com/forum/index.php?www a tam nech sa informuje, alebo nech navstivi aj FTP (pokial je na jedlikovej tak nech pozre na sieti je vsetko
    to sa nesmie! to reklamovanie

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Odporúčam aj www.builder.cz
    Upozorňujem, že mu tam pomôžu, ale nevyriešia to zaňho. Musí tam dať konkrétny problém a ako naň ide.
    Veľa šťastia.

    Kto pomôže študentovi VŠ s prácou z programovania?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.