Zavrieť

Porady

doc.office nejde tlačiť

Dobry den, potrebujem vytlacit cca 5MB subor mic. office, no nedari sa mi. Skusal som konvertovat do PDF no aj tak mi s tym nepohne.

Miro
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Miro SV Pozri príspevok
    Dobry den, potrebujem vytlacit cca 5MB subor mic. office, no nedari sa mi. Skusal som konvertovat do PDF no aj tak mi s tym nepohne.

    Miro
    MS Office vytlačí aj väčší súbor, ako 5 MB, resp. veľkosť súboru nie je podstatná pre to, či to vytlačí alebo nie. Tam bude iný zádrheľ - nepopísal si, kde a kedy a aký problém sa vyskytne, prípadne akú hlášku ti to vypíše.

    Jedine, že by si mal predpotopnú tlačiareň, ktorá má malú vstavanú pamäť, ale aj tak by to malo vytlačiť.

    Miro SV je offline (nepripojený) Miro SV

    Miro SV
    tlaciarne nemam celkom predpotopne (jedna je kopirka K.M. BizHUB162, a druha HP 2605dn) . Proste problem je ten ze mi to odosle do tlaciarne a nic sa nedeje, nechal som to cca 30min. a furt nic.
    Miro

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Miro SV Pozri príspevok
    tlaciarne nemam celkom predpotopne (jedna je kopirka K.M. BizHUB162, a druha HP 2605dn) . Proste problem je ten ze mi to odosle do tlaciarne a nic sa nedeje, nechal som to cca 30min. a furt nic.
    Miro
    A iné dokumenty tlačí?

    Miro SV je offline (nepripojený) Miro SV

    Miro SV
    problem bol vo office , mal som XP, skusil som na 2007 a ide bez problemov. A XP mi tlacilo ostatne dokumety.
    miro

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Miro SV Pozri príspevok
    problem bol vo office , mal som XP, skusil som na 2007 a ide bez problemov. A XP mi tlacilo ostatne dokumety.
    miro
    Office nie je XP. XP je Windows.

    Office môže byť 2003 alebo 2007 alebo staršie.

    Windows je XP, Vista alebo staršie.

    Takže si mal asi Office 2003.

    Miro SV je offline (nepripojený) Miro SV

    Miro SV
    hm... mal si pravdu, ked som pozeral do vlastnisti tak tam je uvedene 2002, ale zlozka a instalacka ma nazov XP neviem preco

    doc.office nejde tlačiť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.