Zavrieť

Porady

Čo všetko treba po založení s.r.o.?

Dobrý večer,
potrebujem poradiť na čo všetko mám myslieť a urobiť po založení s.r.o. - kaviareň - wellness(fitko,sauna,solárko,vírivka) - ubytovanie. Zatiaľ viem o prevádzkovom poriadku kaviarne (mám) a ubytovania (nemám) a o požiarnom pláne (mám).
Budova patrí majiteľovi, je to novostavba a on vybaví kolaudáciu. A ja mám zistiť to ostatné...
A toho je este dosť, však?
Poradíte mi prosím čo mi bude ešte treba?
Ďakujem.
Naposledy upravil ZunkaZ : 09.03.09 at 19:16
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ZunkaZ je offline (nepripojený) ZunkaZ

    ZunkaZ
    ...a to mi povedali že tu mi isto poradíte. Viem že na túto tému sa tu popísalo mnoho, ale všade sa rozoberá také to všeobecno...a ja by som uvítala niečo konkrétne. Ako napr: musíš si napísať aj smernice o tom a tom...alebo chod sa opýtať tam a tam - isto ti tam poradia...
    Takže prosíííím...poraďte mi.
    Ďakujem.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ZunkaZ Pozri príspevok
    ...a to mi povedali že tu mi isto poradíte. Viem že na túto tému sa tu popísalo mnoho, ale všade sa rozoberá také to všeobecno...a ja by som uvítala niečo konkrétne. Ako napr: musíš si napísať aj smernice o tom a tom...alebo chod sa opýtať tam a tam - isto ti tam poradia...
    Takže prosíííím...poraďte mi.
    Ďakujem.
    Prepáč, ale nepoznáme tvoju konkrétnu situáciu, tak nemôžeš očakávať aj konkrétne rady. Len všeobecné, ktoré si musíš prispôsobiť na svoj prípad. A práve preto skús prehľadať poradu a zo všeobecných rád poskladať si to čo potrebuje tvoj konrétny prípad.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Nazov by som poopravila... podla obsahu zadania nejde o zalozenie s. r. o., ale o zacatie prevadzkovania podnikatelskej cinnosti, o otvorenie prevadzky a pod.

    ZunkaZ je offline (nepripojený) ZunkaZ

    ZunkaZ
    Ďakujem,
    tu na porade začínam, hoci som tu tu stihla ako tak krížom-krážom prehľadať. Výstižný názov veľa urobí, všimla som si, dá sa vôbec zmeniť??
    Chcela som si len uľahčiť robotu, ale asi to budem musieť skutočne "vybehať" :-) Najviac ma štvú tie prevádzkové poriadky...

    Čo všetko treba po založení s.r.o.?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.