Zavrieť

Porady

MS Office a PC

Prosím o radu. Kúpili sme počítač, ku ktorému bol zakúpený operačný systém. V tom istom roku sme zakúpili MS Office čo je aplikačný sw. Musím to započítať do ceny obstarania PC? Ide mi o to, že keď to pripočítam, budem musieť počítač odpisovať :-(
Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    m_chmurova Pozri príspevok
    Prosím o radu. Kúpili sme počítač, ku ktorému bol zakúpený operačný systém. V tom istom roku sme zakúpili MS Office čo je aplikačný sw. Musím to započítať do ceny obstarania PC? Ide mi o to, že keď to pripočítam, budem musieť počítač odpisovať :-(
    Ďakujem za odpoveď.
    MS Office nemusíš pripočítať k cene PC. PC môže fungovať aj bez neho, jedine operačný systém by som prirátal k cene PC, lebo bez neho nefunguje.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Súhlasím s Zolom, avšak videl som už predávať aj OEM verzie Officu samostatne bez PC, čo licencia nedovoľuje. Treba skontrolovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.