Zavrieť

Porady

Číslo účtu!!!

Prosím poraďáci skúste mi pomôcť!!!

Z účtu zaplatili konatelia na účet č. 7000333333/8180 - určitú nie vysokú sumu. Nevedia však už čo platili! Neviem nikde zistiť čo to je za účet. Vidím, že je to štátna pokladnica ale také čudné číslo nepoznám. Ako VS použili IČO a pred neho dali 88, KS bol 0308. Prosím neviete niekto čo je to za účet alebo ako by som si to vedela zistiť???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    moniq81 Pozri príspevok
    Prosím poraďáci skúste mi pomôcť!!!

    Z účtu zaplatili konatelia na účet č. 7000333333/8180 - určitú nie vysokú sumu. Nevedia však už čo platili! Neviem nikde zistiť čo to je za účet. Vidím, že je to štátna pokladnica ale také čudné číslo nepoznám. Ako VS použili IČO a pred neho dali 88, KS bol 0308. Prosím neviete niekto čo je to za účet alebo ako by som si to vedela zistiť???
    To sú teda šikovníci

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Sú to koncesionárske poplatky za rádio. Kuk sem:

    https://www.rtvs.sk/rtvs/?__p=mmFKon...3%2C5050797338

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Sú to koncesionárske poplatky za rádio. Kuk sem:

    https://www.rtvs.sk/rtvs/?__p=mmFKon...3%2C5050797338
    Máš pravdu, až na to, že už sa tak nevolajú. Naši mocní ich predčasom premenovali.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Tweety Pozri príspevok
    Máš pravdu, až na to, že už sa tak nevolajú. Naši mocní ich predčasom premenovali.
    Je to jedno aký to má názov, je to podľa mňa nespravodlivo vyberaný poplatok zo zákona, ktorý je dosť tvrdo sankcionovaný v prípade neplatenia.

    moniq81 je offline (nepripojený) moniq81

    moniq81
    Ďakujem!!!! Veľmi veľmi pekne. Skoro som si hlavu polámala, ale porada ma ako vždy zachránila.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.