Zavrieť

Porady

Havária , poškodenie zdravia.

Môjho dobrého známeho zrazilo auto.Vodič Audi mu nedal prednosť v jazde.Skončil dochrámaný v nemocnici.Prežije.Vodič audi čo zapríčinil haváriu uznal svoju chybu ( nič iné mu asi ani nezostávalo).
Kedže aj ja mám osbné a zlé skúsenosti zo šoférmi niekoľko milonových áut .Šlo len o pár škrabancov a pokrčených plechov.A viem ,že sa snažili vždy vyjsť zo situácie ako svätý a zvaliť vinu na toho druhého.
Moja otázka .Na čo si dať pozor pri tých všetkých vybavovačkách ktoré ho určite čakaju.Ak máte osobné skúsenosti s tým ako sa s vami snažili vybabrať policajti ,súdy a poisťovne ,tak sem s nimi.Možno zostane čiastočne invalidný ,tak sa mu každá koruna od poisťovne zíde.
Za každú dorú radu vopred všetkým ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Neviem, ci moja rada bude este nieco platna. Moj znamy mal taku skusenost, ze po rekonstrukcii havarie na policii bola fotodokumentacia, ktora z jeho pohladu bola ucelovo robena na zmiernenie trestu vinnika nehody. Nastastie si aj on, ako poskodeny urobil fotodokumentaciu, ktora mu velmi pomohla v dalsom postupe setrenia. Ak tato rada nepomoze, tak aspon do buducna, sa treba zariadit.

    Havária , poškodenie zdravia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.