Zavrieť

Porady

Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Chodia.
0 0
daniela554 daniela554

daniela554 je offline (nepripojený) daniela554

Včera v TV hovorili, že ich ešte zosilnia a aj cez víkendy.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Melnick Pozri príspevok
Chodia.
Už bolo načase aby začali chodiť.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Vačšinou chodia tesne pár minút po vychádzke a to v piatok. Ale aj tak nechápem, prečo sa dávaju ľudia vypísovať, keď je to zle platené. Niektorí sú PN aj pred ukončením PP a to dosť často.
0 0
Barticek Barticek

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

Ja som sa musel dat vypisat mam cystu a nemozem nejako casto chodit, ale obcas presvihnem vychadzky tak preto sa pýtam.
0 0
rasto.p rasto.p

rasto.p je offline (nepripojený) rasto.p

Keď nebudem doma pri kontrole , ako sa preukazuje , že som bol napr. u lekára ?!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kópiou zo záznamu zdravotnej karty, resp.lekár Ťa musí mať zapísaného v zozname a kópiou tohoto zápisu u neho, ak nemáš záznam v karte.
0 0
Barticek Barticek

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

Da sa zistit aj presny cas, navstevy lekara
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Barticek Pozri príspevok
Da sa zistit aj presny cas, navstevy lekara

To máš rôzne. Ak píše lekár správu o vyšetrení cez počítač, tak na "papieri" je aj presný čas - aj so sekundami .
0 0
Barticek Barticek

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

A este chcem sa opytat po akom case sa chodi k posudkovemu lekarovi?
0 0
kiboo kiboo

kiboo je offline (nepripojený) kiboo

Ahojte

chcel by som sa spytat, ci mozem nejak dokazat ze som bol v case kontroly doma? Som bol v zahrade ked prisla kontrola. Nenechali ziaden listok ani nic. Len sused videl ako prisli odisli a potom ma zbadal ze som za domom. Nemaju povinnost aspon nechat upozornenie ze boli a nenasli ma, alebo take nieco.
Za rady dakujem velmi pekne.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

K posudkovému sa chodí podľa rozhodnutia ošetrujúceho lekára. U nás je to po jednom mesiaci a posudková chodí každý tretí týždeň k obvodným lekárom. Čo sa týka kontroly, nikdy nenechávajú odkaz, že boli na kontrole. Ale pokiaľ si im neotvoril a videli Ťa, žiaľ je to už Tvoj problém. Doporučujem chodiť von len v čase vychádzok, alebo si zabezpečiť zvonček tak, aby ho bolo počuť aj za dom. SP písomne vyzve po kontrole keď Ťa nenájde doma o písomné stanovisko, kde si sa nachádzal. To že si bol za domom Ti určite neuzná a zvyknú odobrať dávky na 30 dní.
0 0
Barticek Barticek

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

Ja som na PN uz styri mesiace a ešte som nebol pri posudkovej. Ako to prebieha? Som pozvany aj ja alebo je to len u mojej lekarky
0 0
Danica2210 Danica2210

Danica2210 je offline (nepripojený) Danica2210

Ja marodujem od 23.2.2009 a dnes som nasiel v schranke že bola u nas kontrola o 11hod,Nakolko mam povolene vychadzky od 5.3.2009 bol som na vychadzke od 10-12hod.Je to nutne nahlasit na socialnej poistovni?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Barticek Pozri príspevok
Ja som na PN uz styri mesiace a ešte som nebol pri posudkovej. Ako to prebieha? Som pozvany aj ja alebo je to len u mojej lekarky
Posudkový lekár chodí k Tvojej lekárke. Určite o Tebe vie, len podľa všetkého maroduješ s takou DG, že nie je čo posudzovať navyše. Ak by sa na Tvojej PNke čosi nezdalo posudkovému lekárovi, už by si bol pozvaný.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Barticek Pozri príspevok
Ja som na PN uz styri mesiace a ešte som nebol pri posudkovej. Ako to prebieha? Som pozvany aj ja alebo je to len u mojej lekarky
Prebieha to tak, že prídeš k obvodnej, kde už sedí ňou informovaný posudkový lekár. Mňa ani nevyšetrili, posudkár sa ma opýtal čo robím vo firme a následne usúdil, že do konca mesiaca by som už mala byť asi fit...Celá posudková netrvala hádam ani dve minúty....ak teda neprihliadam na čas, čo som presedela v čakárni,lebo nás asi 20 pozvali na jednu hodinu. Posudkár meškal vyše hodiny , ale potom to už išlo ako na bežiacom páse.
0 0
daniela554 daniela554

daniela554 je offline (nepripojený) daniela554

Dodatočné povolené vychádzky treba nahlásiť kontrolorom SP.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Danica2210 Pozri príspevok
Ja marodujem od 23.2.2009 a dnes som nasiel v schranke že bola u nas kontrola o 11hod,Nakolko mam povolene vychadzky od 5.3.2009 bol som na vychadzke od 10-12hod.Je to nutne nahlasit na socialnej poistovni?
Vychádzky nahlasuje ošetrujúci lekár, ale teraz by si to mal oznámiť SP, že máš vychádzky, lebo ti nevyplatia PN.
0 0
Wolf Wolfenstein Wolf Wolfenstein

Wolf Wolfenstein je offline (nepripojený) Wolf Wolfenstein

zíram na tie dátumy 13. teho týždňa, to mali asi "razie", i tie časy 10:30 - 11:30 sú najčastejšie, no špecializovali sa najmä na dlhodobých PN-karov ! Koho nenašli doma, nechali mu papier, takže šanca uhrať to u svojho lekára ešte je, ak to pošle ešte ten deň Váš lekár SP a potvrdí Vašu návštevu u neho, ani moc nezaklame - "boli ste u neho" Čas nie je kritický, nakoľko máte právo ísť i do lekárne po lieky ... a lekáreň môže byť niekedy i veľmi ďaleko, však ?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Skôr si myslím, že sa špecializujú na chronických PN ,určujú si návštevy podľa diagnózy. Ja som bola PN skoro rok a nemala som ani jednu kontrolu z poisťovne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať